Layout: current: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:8, Did:0, useCase: 0
Jānis Pārums

"RSS/Tenax" revanšējas un turpina

Vakar AB.LV kausa izcīņas atbildes spēlē Dobelē, vietējie “RSS/Tenax” handbolisti ar 41:28 apspēlēja HK “Vaiņode”, revanšējoties par zaudējumu pirmajā spēlē un divu spēļu summā garantējot iekļūšanu otrajā kārtā.

Pirmajā spēlē uzvaru izcīnīja HK “Vaiņode” handbolisti, kas savā laukumā pārspēja dobelniekus 36:26 (18:13). Jau pēc pirmā puslaika “RSS/Tenax” panāca desmit punktu punkta pārsvaru un bija panākuši izlīdzinājumu divu spēļu summā. Otrajā puslaikā Dobeles handbolisti vēl vairāk palielināja pārsvaru un izcīnīja uzvaru ar 41:28, triumfējot arī divu spēļu summā – 67:64.

Līdz ar to “RSS/Tenax” iekļuva nākamajā kārtā, kur tiksies ar HK “S&A” handbolistiem. Šovakar tiks noskaidrota otra komanda, kas iekļūs nākamajā kārtā. Pirmajā spēlē starp Stopiņu NHK un “RTU-S” pārāki ar 32:24 bija pirmo. Abu komandu otrā cīņa notiks šovakar 19:50.

Kopumā kausa izcīņā startē 16 komandas, no pirmās kārtas cīņu uzsāka 9 komandas (Ogres SC, Dobeles RSS/Tenax, HK Vaiņode, HK S&A, RTU-J, RTU-S, Stopiņu NHK, MSĢ, Latgols juniori). Otrajā posmā uzvarētājiem piebiedrosies SK "Latgols", "Jūrmalas Sports/Kāpa" un "Kronoflooring/K-Rauta" handbolisti, bet trešajā posmā "uzvarētāju bariņam" piebiedrosies Dobeles "Tenax/Dzirnavnieks", "LSPA" un "RTU" komandas. Līdzšinējie kausa izcīņas uzvarētāji "ASK-AB.LV" uzsāks tikai no pusfināla.

Izmantotie resursi:
www.handball.lv

 

2007-01-23 15:55

Nākamais: Pusfināls fināla vērtībā