Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:554, Did:0, useCase: 0

Ļašenko saglabā LTFA prezidenta amatu, valdē ievēlēts Latkovskis

Ļašenko saglabā LTFA prezidenta amatu, valdē ievēlēts Latkovskis
Emīls Latkovskis. Foto: Romāns Kokšarovs/F64

Piektdien, 21. septembrī, Elektrum Olimpiskā centra telpās noritējis ikgadējais Latvijas Telpu futbola asociācijas (LTFA) kongress, kurā esošais asociācijas prezidents Vadims Ļašenko tika pārvēlēts savā amatā, bet valdei pievienojās bijušais Virslīgas izpilddirektors Emīls Latkovskis.

LTFA kongresā piedalījās 20 no 27 balsstiesīgo biedru pārstāvji, kas noteica, ka balsojumu apstiprināšanai nepieciešamas 11 balsis - 50% plus viena balss. Balsojumā LTFA biedru vairākums atbalstīja Vadima Ļašenko kandidatūru asociācijas prezidenta amatam.

Ievadā LTFA prezidents Vadims Ļašenko izteica pateicību iepriekšējam LTFA valdes sasaukumam un sniedza ziņojumu par līdzšinēju organizācijas attīstību. LTFA izpilddirektors Eduards Borisevičs deva ieskatu par pērnā gada organizētajām sacensībām, kā arī ieskicēja tuvākā gada turnīru plānu. Tāpat Borisevičs nolasīja neatkarīga revidenta ziņojumu par periodu no 2017. gada 1. janvāra līdz 2017. gada 31. decembri. Ziņojums vienbalsīgi tika apstiprināts.

Kongresa laikā tika virzīts izslēgt biedrību FC Raita no LTFA biedru saraksta, tomēr LTFA biedru vairākums nobalsoja pret kluba izslēgšanu.

Kongresa gaitā LTFA biedri ievēlēja organizācijas jauno valdes sasaukumu. Darbu valdē turpinās Artūrs Šketovs, Raimonds Valts, Andrejs Baumanis, Mārtiņš Petrovs, Arturs Gaidels un Guntis Apīnis. Tāpat LTFA biedri par jauniem valdes locekļiem ievēlēja Emīlu Latkovski un Kiazo Leladzi.

Leladze ir LTFA tiesnešu ekspertu komisijas loceklis un LTFA sacensību galvenais tiesnesis, bet Latkovskis pazīstams kā bijušais Virslīgas izpilddirektors. Iepriekš LTFA vēstīja, ka uz vieta valdē kandidē arī Liepājas telpu futbola čempionāta rīkotājs un telpu futbola kluba "Liepāja" vadītājs Jānis Prokners un bijušais FIFA telpu futbola tiesnesis un LTFA tiesnešu ekspertu komisijas loceklis Aleksandrs Golubevs

Visbeidzot, kongresa dalībnieki nobalsoja par četru jaunu biedru uzņemšanu - Biedrība "Sporta klubs Jēkabpils Lūši", Biedrība "Futbola klubs Krāslava", Biedrība "Futbola klubs Tukums 2000", Biedrība "Saldus Sporta skola".

Izmantotie resursi:
LTFA

  +1 [+] [-]

, 2018-09-21 21:07, pirms 4 nedēļām
pilnīgi murgaina organizācija. midzenis.

     [+] [-]

, 2018-09-21 21:24, pirms 4 nedēļām
The one and the only rakstīja: pilnīgi murgaina organizācija. midzenis.
100% piekrītu

     [+] [-]

, 2018-09-22 09:08, pirms 4 nedēļām
Gaidīsim Emīla nedarbus Ogres stilā

Tev jābūt autorizētam,