Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:554, Did:0, useCase: 0

Ļašenko kā vienīgais kandidē uz LTFA prezidenta amatu

Ļašenko kā vienīgais kandidē uz LTFA prezidenta amatu
Vadims Ļašenko

Septembrī gaidāmajās vēlēšanās vienīgais pretendents uz Latvijas Telpu futbola federācijas (LTFA) prezidenta amatu būs pašreizējais šī amata ieņēmējs Vadims Ļašenko.

Vēlēšanas notiks 21. septembrī gadskārtējā LTFA Kongresa ietvaros un Ļašenko kā vienīgais iesniedzis savu kandidatūru uz amatu. Pasākuma laikā tiks ievēlēti arī astoņi valdes locekļi.

LTFA prezidentam amatam varēja pieteikties līdz 27. jūlijam, kandidātiem iesniedzot motivācijas vēstuli. Savukārt līdz 10. augustam nepieciešams sagatavot rakstisku plānu par veicamajiem darbiem un sasniedzamajiem mērķiem, ko attiecīgais valdes priekšsēdētāja amata kandidāts veiks savu pilnvaru laikā. Atbilstoši izvirzītajiem kritērijiem, LTFA prezidenta amata kandidātam jābūt izvirzītam ar ne mazāk kā piecu organizācijas biedru rekomendācijas vēstulēm, nepieciešama darba pieredze vadošā amatā un cieša saikne ar telpu futbolu, kā arī augstākajai izglītībai un augstākā līmeņa valsts valodas prasmēm.

Ļašenko amatu ieņem arī pašlaik, turklāt iepriekš šogad viņš kandidēja arī uz Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidenta amatu, vēlēšanās gan piekāpjoties Kasparam Gorkšam.

“Patlaban telpu futbols Latvijā ir sporta veids ar vienu no visstraujākajām attīstībām, un manā skatījumā tas uzskatāmi atspoguļo asociācijas līdzšinējo mērķtiecīgo darbu. Pirms četriem gadiem - organizācijas sākuma darbības periodā - telpu futbols Latvijas mērogā asociējās vien ar astoņiem Virslīgā spēlējošiem klubiem. Šobrīd LTFA, manuprāt, ir viena no caurspīdīgākajām, godīgākajām un saviem klubiem lojālākajām sporta organizācijām Latvijā ar kompetentiem speciālistiem, kuriem telpu futbols nebūt nav tikai peļņas avots, bet gan dzīvesveids," izteicies Ļašenko. "Iepriekšējā sezonā vien Latvijā asociācijas paspārnē risinājās teju 600 spēļu ar gandrīz 150 dažādu komandu līdzdalību astoņos turnīros."

Viņš norādījis, ka četru gadu laikā asociācijai ar dažādu līdzekļu palīdzību, t.sk. pateicoties speciālas šim sporta veidam radītas rubrikas izveidošanai Latvijas lielākajā sporta portālā Sportacentrs.com, kā arī translāciju tiešraidēm un pārraidēm Sportacentrs.com televīzija, akcentējot telpu futbola spēcīgākās līgas, izdevies ievērojami uzlabot Latvijas telpu futbola reitingus un reputāciju.

“Esam noslēguši sadarbības līgumus ar stabiliem partneriem, tādējādi paverot ceļu sekmīgai nākotnes attīstībai. Ir izveidotas skolu, jaunatnes, studentu, veterānu un sieviešu sacensības. Kā patīkama tradīcija iesakņojas speciāla telpu futbolam veltīta diena, kas reizi gadā uz visu dienu pulcē plaša mēroga auditoriju no visas Latvijas pašā Rīgas sirdī. Ar LTFA veikto iniciatīvu un tiešu palīdzību Latvijā regulāri notiek dažāda veida treneru un tiesnešu kursi, piesaistot labākos pasaules speciālistus. Mūsu daudzkārtējā čempione “Nikars” Eiropas rangā ieņem augsto 12. vietu, kamēr Latvija pavisam reāli pretendē uz Eiropas jaunatnes čempionāta finālturnīra sarīkošanu. Tas viss, pateicoties lieliskajai LTFA komandai, pateicoties tam, ka esam valsts mērogā apliecinājuši savu mīlestību un entuziasmu pret telpu futbolu,” uz organizācijas paveikto aizvadītajā četrgadē atskatījies Ļašenko.

“Pateicoties telpu futbola klubu un daudzu futbola funkcionāru atbalstam, biju ļoti tuvu uzvarai LFF prezidenta vēlēšanās. Viss iepriekš paveiktais dod man spēku un jaunas emocijas, lai nākotnē ar vēl lielāku entuziasmu darbotos Latvijas telpu futbola un vispār futbola labā,” viņš piebildis.

Ļašenko uzskata, ka nākamajā termiņā, turot prātā LTFA vīziju “Telpu futbola katrā pilsētā”, nepieciešams koncentrēties uz sieviešu Virslīgas telpu futbola čempionāta modernizēšanu, izveidot jaunatnes sacensību visos vecumos un Otro reģionālo līgu, vēl plašāk attīstīt skolu čempionātu, ieviest Latvijas nacionālo sieviešu izlasi un U19 sieviešu izlasi.

Tāpat pašreizējā LTFA valdes priekšsēdētāja plānos ietilpst LTFA pārvaldes un darbības modernizācija, visu LTFA turnīru attīstība un popularizēšana ar sacensību zīmolu ieviešanu, telpu futbola čempionātu nopietna balvu fonda izveide un finanšu atbalsta plāna izstrāde pašmāju klubiem, asociācijas mājaslapas un mediju komunikācijas uzlabošana, kopējās sadarbības ar LFF iziešana jaunā līmenī.

“Esmu gatavs cīnīties par telpu futbola interesēm, apvienot visus telpu futbola cienītājus, vadīt un palīdzēt visiem tiem, kuri izvēlējās telpu futbolu” noslēdzis Ļašenko.

Līdz 21. augustam savas kandidatūras motivācijas vēstules veidā var iesniegt LTFA valdes locekļa amata pretendenti. Atbilstoši izvirzītajiem kritērijiem kandidātam jābūt izvirzītam ar ne mazāk kā trīs organizācijas biedru rekomendācijas vēstulēm, nepieciešama darba pieredze kādā no 16 jomām (a) bērnu un jaunatnes attīstība, b) reģiona(u) attīstība, c) veterānu futbols, d) sieviešu futbols, e) telpu futbola Virslīga, f) telpu futbola izlases, g) Latvijas Futbola federācija, h) treneru attīstība, i) tiesnešu attīstība, j) infrastruktūras attīstība, k) prese/mediji, l) sponsoru un partneru piesaiste, m) valsts un ES finansējuma piesaiste, n)telpu futbola sacensību un pasākumu organizācija, o) fanu kustības un skatītāju aktivizācija, p) juridisko jautājumu risināšana)) un cieša saikne ar telpu futbolu, kā arī augstākā līmeņa valsts valodas prasmes.

Izmantotie resursi:
LTFA

  +1 [+] [-]

, 2018-08-01 17:32, pirms 3 mēnešiem
Tad gan jau izcīnīs .

  +1 [+] [-]

, 2018-08-01 17:42, pirms 3 mēnešiem
Cik klubi piedalīsies Virslīgā 2018./2019.gada sezonā?

Tev jābūt autorizētam,