Layout: current: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:119, Did:0, useCase: 0
Tomass Bērziņš

Organizē fanu braucienu uz Latvijas futbola izlases pārbaudes spēli

Latvijas Futbola federācija (LFF) izplatījusi paziņojumu, kurā aicina jebkuru futbola atbalstītāju pieteikties fanu braucienam uz 22.janvāra Latvijas futbola izlases pārbaudes spēli pret Dienvidkoreju, kura notiks Spānijas pilsētā Malagā.

Organizē fanu braucienu uz Latvijas futbola izlases pārbaudes spēli
Latvijas futbola izlase
Foto: www.lff.lv

Latvijas futbola izlase 22.janvārī Malagā aizvadīs pārbaudes spēli ar Dienvidkorejas izlasi, kura ir 2010.gada Pasaules kausa dalībniece. Visticamāk, spēle norisināsies ''La Rosaleda'' stadionā, kurā ir 29 tūkstoši skatītāju vietu. Dienvidkoreja šobrīd Starptautiskās futbola federācijas (FIFA) ranga tabulā ieņem 52.vietu, kamēr Latvija atrodas septiņas vietas augstāk - 45.vietā. 2010.gada Pasaules kausa izcīņā Dienvidkoreja ir ielozēta B grupā, kur cīnīsies ar Argentīnas, Nigērijas un Grieķijas izlasēm.

Uz šo spēli tiek organizēts fanu brauciens. Brauciena cena ir 100 Ls un šajā summā ir iekļauti visi pārlidojumi. Ar hosteli cena ir 130 Ls. Izbraukšana uz Spānijas pilsētu Malagu notiktu 21.janvārī, bet atpakaļ līdzjutēji atgrieztos 23.janvārī.

Izmantotie resursi:
lff.lv

 

2009-12-28 16:57

Nākamais: Biedriņš beidzot gatavs atgriezties