Layout: current: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:121, Did:0, useCase: 0
Ints Megnis

Ronaldu: "Apsūdzības izvarošanā balstās uz pilnībā safabricētiem materiāliem"

Dokumenti, kuri vērsti pret portugāļu futbola superzvaigzni Krištianu Ronaldu saistībā ar izvarošanu, ir "pilnībā safabricēti", izteicies spēlētāja advokāts.

Ronaldu: "Apsūdzības izvarošanā balstās uz pilnībā safabricētiem materiāliem"
Krištianu Ronaldu
Foto: Reuters/Scanpix

20.okt . 19:00

Juventus - Genoa

33 gadus vecais Ronaldu noliedz, ka 2009. gadā kādā viesnīcā Lasvegasā būtu izvarojis Ketrinu Majorgu. Amerikāniete apgalvo, ka futbolists viņai uzbrucis kādas ballītes laikā.

Ronaldu aizstāvis Pīters Kristiansens izplatījis paziņojumu, kurā atkārtots, ka Turīnas "Juventus" vienības uzbrucējs "kategoriski noliedz visas apsūdzības šajā civillietā".

Ronaldu iepriekš informāciju, ko pirmais vēstīja Vācijas žurnāls "Der Spiegel", nosauca par "viltus ziņām", uzsverot, ka viņa pārstāvji vērsīsies pret izdevumu. Kristiansens paudis, ka žurnāls "bezatbildīgi" savu ziņu balstīja uz "zagtiem un viegli manipulējamiem digitālajiem dokumentiem", kurā "nozīmīga daļa tikusi pārveidota un/vai pilnībā safabricēta".

2010. gadā Majorga un Ronaldu vienojās par izlīgumu, kurā amerikānietei tika samaksāti 375 000 dolāri, nosakot, ka viņa nekad nedrīkst šo informāciju izplatīt publiski. Savukārt Kristensens uzsver, ka "2009. gadā Lasvegasā notikušais bija pilnībā labprātīgs". Advokārts saka,ka Ronaldu nenoliedz, ka piekritis ar Majorgu noslēgt vienošanos, tomēr "iemesli, kas viņam lika tā darīt, ir sagrozīti". "Šī vienošanās nav vainas atzīšana," uzsvērts paziņojumā.

"Toreiz Krištianu Ronaldu vienkārši sekoja padomiem, lai izbeigtu pret viņu vērstās apsūdzības un izvairītos no mēģinājumiem iznīcināt viņa ar smagu darbu būvēto reputāciju, ko redzam tagad," pausts paziņojumā. "Tagad ir sākusies prāva, kādas ļoti bieži redzamas ASV."

"2015. gadā desmitiem uzņēmumi (ieskaitot juridiskās firmas) dažādās Eiropas vietās piedzīvoja, ka viņu elektroniskos datus nozog kibernoziedznieki. Hakeri centās pārdot šādu informāciju, bet mediji bezatbildīgi pārpublicējuši dažus no nozagtajiem dokumentiem, kas ir laboti un/vai pilnībā safabricēti," teikuši futbolista aizstāvji.

Izmantotie resursi:
https://www.bbc.com/sport/football/...

 

2018-10-11 14:52

Nākamais: Meistaru duelis: vai Ziemiņš nosargās troni arī šonedēļ?