papildināts 20. septembrī notiks „VOC futbola rudens kauss” (+nolikums)

20. septembrī notiks „VOC futbola rudens kauss” (+nolikums)

VOC rudens kauss futbolā

Faili

Lai stiprinātu futbola tradīcijas Valmierā un Vidzemē, 20. septembrī Vidzemes Olimpiskā centra futbola stadionā tiek organizēts „VOC rudens kauss futbolā”. Sacensībās plānots pulcēt līdz 16 komandām no visas Vidzemes. Pieteikumi organizatoriem jāiesūta līdz 18. septembrim.

Kausa izcīņas mērķis ir stiprināt futbola tradīcijas amatieru un jauniešu vidū. Sacensību nolikums paredz, ka dalībnieku vidū nevar būt Latvijas un citu valstu virslīgas, kā arī 1. līgas futbolisti. Spēles notiek pēc starptautiskajiem FIFA noteikumiem ar dažām izmaiņām. Laukumā vienlaicīgi atrodas septiņi spēlētāji – vārtsargs un seši laukuma spēlētāji. Mači notiek uz samazināta izmēra laukuma – 60 x 40 metri.

Komandas aicinātas reģistrēties „VOC futbola rudens kausam”, sūtot pieteikumus sacensību galvenajam tiesnesim Ivaram Banģerim uz e-pastu: vidzemessports@yahoo.com vai arī aizpildot kontaktforumu Vidzemes sporta asociācijas mājas lapā: Vidzemes sporta asociācija Komanda pieteikumā jānorāda: 1) komandas nosaukums; 2) spēlētāju vārdi, uzvārdi un dzimšanas gads; 3) komandas kontaktpersona un tās telefona numurs. Dalības maksa ir 20 EUR no komandas. Sacensībās varēs startēt tikai 16 komandas. Ja interese būs lielāka par maksimālo dalībnieku skaitu, piedalīties varēs pirmās 16 komandas pēc pieteikuma iesūtīšanas secības.

Sacensības norisināsies visas dienas garumā uz diviem laukumiem VOC futbola stadionā, kas atrodas Valmierā, Rīgas ielas 91 sporta kompleksā. „VOC rudens kauss futbolā” notiks sestdien, 20. septembrī. Futbola turnīra sākums – 10:00.

Vairāk informācijas par sacensībām skatīt NOLIKUMĀ!

Tev jābūt autorizētam,