Valmierā notiks Latvijas U-11 futbola čempionāta finālturnīrs

Valmierā notiks Latvijas U-11 futbola čempionāta finālturnīrs

"Valmieras FK/BSS" U-11 komanda un treneri M.Antons un I.Ķirsis

Šajā nedēļas nogalē no 5. - 7. septembrim Valmierā Jāņa Daliņa stadionā norisināsies Latvijas Futbola federācijas (LFF) rīkotā kausa izcīņa U-11 vecuma grupā, kurā vienkopus satiksies 2003. gadā dzimušie futbolisti no dažādiem Latvijas futbola klubiem. Turnīrā cīnīsies arī mājinieki „Valmieras FK/BSS” jaunie futbolisti.

Šajā gadā kopumā "LFF Kausa izcīņas” priekšsacīkstēs ir piedalījušās vairāk kā sešdesmit jauno futbolistu komandas no dažādām Latvijas pilsētām. Savukārt no 5. - 7.septembrim Valmierā savā starpā sacentīsies labākās divpadsmit U-11 zēnu vecuma komandas, kuras sezonas laikā izcīnījušas tiesības startēt finālsacensībās.

Šādas sacensības Valmierā norisinās jau otro gadu pēc kārtas. Iepriekš U-10 grupā 2003. gadā dzimušie Valmieras futbolisti ieņēma 4. vietu, piekāpjoties Rīgas, Daugavpils un Tukuma futbolistiem. Šajā gadā turnīrā startēs 12 komandas no iepriekš nosauktajām Valmieras, Rīgas, Daugavpils, Tukuma, kā arī no Liepājas, Madonas un Olaines.

A grupā „Valmieras FK/BSS” sacentīsies ar FK „Dinamo Rīga”, FK „Liepāja/LSSS-2004”, „Štika Futbola skola”, „AFA Olaine” un BFC „Daugava-1”. Savukārt B apakšgrupā cīnīsies BFC „Daugava-2”, FS „Metta Rīga”, FK „Tukums-2000/TSS”, SK „Supernova Rīga”, FK „Liepāja/LSSS-2003 un „Madonas BJSS”.

"Valmieras FK/BSS" pirmo spēli aizvadīs piektdien 14:00, tikoties ar FK "Dinamo". Turnīra tabulas un spēļu saraksts: ŠEIT

Atbilstoši apstiprinātajam Nolikumam, Latvijas Futbola federācijas Kausa izcīņa futbolā tiek organizēta ar mērķi paaugstināt Latvijas jaunatnes komandu un spēlētāju meistarību, uzlabot spēļu kvalitāti, jaunu komandu izveidošanu un veicināt Latvijas jaunatnes futbola attīstību.

Tev jābūt autorizētam,