Noslēdzies astotais "Latvian Open" turnīrs florbolā

Noslēdzies astotais "Latvian Open" turnīrs florbolā

Latvijas izlase Elites grupā ieņēma 3.vietu
Foto: floorball.lv

Aizvadītajā nedēļas nogalē no 22.-24. augustam norisinājās jau astotais starptautiskais florbola turnīrs "Latvian Open". Uzvaru Elites grupā izcīnīja Somijas florbolisti "Classic", bet Latvijas izlasei trešā vieta četru komandu konkurencē. Tikmēr par kausa ieguvējiem vīriešu konkurencē tika kronēti "Pārgauja" florbolisti, bet dāmām uzvaru mača izskaņā izrāva Krievijas komanda "Nauka Trevelstroy", finālspēlē pieveicot mājinieces - Kocēnu "Rubene" florbolistes.

Elites grupa

Pirmo vietu florbola turnīra "Latvian Open 2014" Elites grupā četru komandu konkurencē izcīnīja somu komanda "Classic", 2.vietā atstājot savus tautiešus no "Rauman SalBa". 3.vietā šajā grupā ierindojās Latvijas vīriešu izlase.

"Classic" florbolisti ar 15:2 sakāva Šveices "Unihockey Langenthal Aarwangen", ar 10:8 pārspēja Latvijas izlasi, bet turnīra pēdējā dienā ar 7:5 uzvarēja "Rauman SalBa". Kausu par otro vietu saņēma "Rauman Salba", kas ar 4:3 pieveica Latvijas izlasi, bet Šveices klubu sagrāva ar 10:3. Latvijas vīriešu izlase, kas ar minimālu rezultāta starpību piekāpās abiem somu klubiem, 3.vietu turnīrā izcīnīja, pateicoties uzvarai pār "Unihockey Langenthal Aarwangen" ar 4:3.

Vīriešu turnīrs

Par ļoti patīkamu pārsteigumu parūpējās Stalbes sporta kluba "Pārgauja" jaunie florbolisti, kuri "Latvian Open 2014" vīriešu komandu grupā ne vien aizkļuva līdz finālam, bet arī izcīnīja pirmo vietu, izšķirošajā mačā ar 4:3 pārspējot Krievijas klubu FBC "Spartak". Godpilnajā 3.vietā FK "Rīga".

Vispirms Vidzemes Olimpiskajā centrā spēlē par 3.vietu nūjas krustoja FK "Rīga" un Liepājas "Kurši". Rīdzinieki jau pirmajā puslaikā ieguva triju vārtu handikapu (3:0).Otrajā puslaikā liepājnieki rezultāta starpību samazināja līdz minimumam (3:2), taču neko vairāk nespēja. FK "Rīga" svinēja laimīgu uzvaru ar 5:2.

Mačā par čempionu kausu nūjas krustoja FBK "Spartak" (Krievija) un Stalbes "Pārgauja". Līdz pārtraukuma krievi bija izvirzījušies vadībā ar 3:1, bet otrajā puslaikā viņi vārtus vairs neguva. Toties stalbieši precīzi meta vēl trīs reizes un uzvarēja ar 4:3.

Sieviešu turnīrs

Par starptautiskā pirmssezonas turnīra florbolā "Latvian Open 2014" uzvarētāju sieviešu komandu kategorijā otro gadu pēc kārtas kļuva Krievijas klubs "Nauka Trevelstroy". 2.vietā Kocēnu "Rubene", bet 3.vietā vēl viena Krievijas komanda - "NT 2".

Kocēnu sporta namā mačā par 3.vietu tikās "NT 2" un Igaunijas klubs EMÜ SK. Jau no paša cīņas sākuma iniciatīva piederēja krievietēm, kuras pirmo puslaiku uzvarēja ar 5:0. Spēles turpinājumā divus vārtus guva igaunietes (2:5), bet punktu spēlei ar rezultatīvu metienu pielika "NT 2" - 6:2.

"Rubene" un "Nauka Trevelstroy" spēkiem mērojās Vidzemes Olimpiskajā centrā, Valmierā. 8.minūtē vadībā ar 1:0 izvirzījās kocēnietes, kuras ilgi sargāja šo minimālo pārsvaru, bet 80 sekundes pirms pamatlaika beigām guva vēl vienus vārtus - 2:0. Krievietes atlikušajā laikā spēja panākt izlīdzinājumu (2:2), kā arī bija veiksmīgākas pēcspēles metienos - 3:2. "Nauka Trevelstroy" turnīrā "Latvian Open" triumfēja jau otro gadu pēc kārtas.

Izmantotie resursi: latvianopen.com

Tev jābūt autorizētam,