Komandas aicinātas pieteikties Vidzemes čempionātam florbolā

Komandas aicinātas pieteikties Vidzemes čempionātam florbolā

2013./2014. sezonas čempioni "Farm Club"
Foto: Edgars Vaivads

Faili

Līdz 1. oktobrim tiek pieņemti komandu pieteikumi Vidzemes čempionātam florbolā, kurš jau piekto gadu norisināsies Vidzemes Olimpiskajā centrā.

Turpinot attīstīt florbola tradīcijas un pieejamību, Valmierā un Vidzemē tiks dota iespēja sacensties čempionātā arī tiem spēlētājiem, kas nepārstāv kādu no komandām Latvijas čempionāta Virslīgā vai citu valstu augstākajās līgās. No 1. oktobra Vidzemes Olimpiskajā centrā sāksies Vidzemes čempionāts florbolā.

Sacensības organizē biedrība "Jaunatnes attīstības biedrība togosport.com” sadarbībā ar Vidzemes Olimpisko centru, Latvijas florbola savienību un Valmieras pilsētas pašvaldību. Sacensības paredzētas vīriešu un sieviešu komandām amatieriem, veterāniem un jauniešiem. Jāatgādina, ka šāds turnīrs notiek jau piekto gadu pēc kārtas.

Aizvadītajā ziemā ziemas čempionātā piedalījās 11 komandas, ne tikai no Valmieras, bet arī cietām Vidzemes vietām. Par Vidzemes čempionāta florbolā uzvarētājiem kļuva "Farm Club", otro vietu ieņēma FK "Valka", bet trešo vietu izcīnīja "Valmiera U16".

Komandas aicinātas pieteikt čempionātam savu dalību, sūtot komandu pieteikumus sacensību galvenajam tiesnesim Mārim Rozenbaham uz e-pasta adresi: rozenbahs@gmail.com līdz 2014.gada 1.oktobrim. Nepieciešamību gadījumā var sazināties ar sacensību galveno tiesnesi pa tel.: 29379837.

Tev jābūt autorizētam,