Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227), Fid:1200, Did:0, useCase: 0

VČF sākušās izslēgšanas spēles

VČF sākušās izslēgšanas spēles
Sportsvalmiera.lv

Pirmdien, 14, aprīlī izslēgšanas spēļu turnīru sāka Vidzemes florbola čempionāta astoņas spēcīgākās vienības. Starp tām arī pērnās sezonas čempioni - "Farm club", kas, uzvarot regulārajā sezonā, apliecināja savu favorītu statusu arī šogad.

Regulārais turnīrs

Šogad čempionātā piedalījās 11 komandas, aizvadot divu apļu turnīru. Florbola čempionāta sākumā pārliecinoši izskatījās "Valkas" florbolisti, tomēr līdz pamatturnīra noslēgumam viņi nespēja saglabāt līderpozīcijas un regulārajā turnīrā atzina "Farm club" pārākumu. Kā trešie šogad palika "Gulbene". Tāpat labāko astotniekā vietu izcīnīja arī "Coyote-Inčukalns", "Valmiera U16", "STK", "Togosports.com" un "Kodums".

Tikai viens punkts līdz iekļūšanai izslēgšanas spēlēs pietrūka "Valmiera U18". Pamatturnīru desmitajā vietā ar 11 punktiem noslēdza "Police class", bet ViA ar izcīnītajiem desmit punktiem palika pēdējie.

Par regulārā turnīra rezultatīvāko spēlētāju kļuva Ričards Eglītis, kurš regulārajā sezonā 20 mačos sasniedza 95 gūto punktu robežu. FK "Valka" līderis Roberts Līviņš guva 56 punktus, savukārt gulbenietis Jānis Stībelis savā rēķinā pierakstīja - 54.

Labākais starp vārtsargiem Valkas vārtu vīrs Reinis Šalders ar 82% atvairīto metienu. Otrs labākais šajā rādītājā - Aivirs Rugājs ar 81% atvairīto metienu, bet trešais Artis Denovs ar mazliet vairāk kā 80% neitralizēto metienu.

Izslēgšanas spēles

Ceturtdaļfinālu pāros tiekas "Farm club" un "Kodums", bet pusfinālā viņiem stāsies pretī "Valmiera U16" un "Coyote-Inčukalns" pāra uzvarētājs. Otrajā pusfinālu zarā spēkiem mērojas "Gulbene" ar "STK" un "Valka" ar "Togosports.com".

Izslēgšanas spēļu turnīrā vienības sacenšas līdz vienas komandas divām uzvarām, bet spēles laiks saglabājas nemainīgs ar to, kāds tas bija regulārajā čempionātā. Arī pusfinālos sacensība notiks līdz vienas komandas divām uzvarām, turpretī finālā un spēlē par trešo vietu - būs viena spēle. Ja kādas no medaļu spēļu pamatlaikiem noslēgsies neizšķirti, tiks spēlēts 10 minūšu pagarinājums līdz pirmajiem vārtiem.

Pirmdien pie pirmajām uzvarām tika "Farm club", kas ar 8:4 pārspēja "Kodumu" un "Valmiera U16", kuri bez lielas piepūles ar 11:6 apspēlēja Inčukalna komandu. Nākamās play-off spēles risināsies trešdien, ceturtdien un piektdien.