Jaunumi

 • Sākusies pieteikšanās "Vidzemes florbola vasaras līgai"
  Sākusies pieteikšanās "Vidzemes florbola vasaras līgai"
  Šovasar no jūnija līdz augustam atkal notiks kārtējā vasaras florbola līga, kas norisināsies Jāņa Daliņa stadiona ārā laukumā. Komandas var pieteikties līdz 15. jūnijam.
 • Vidzemes Florbola akadēmijas nometnēs pievērsīs īpašu uzmanību "Godīgas spēles" principiem
  Vidzemes Florbola akadēmijas nometnēs pievērsīs īpašu uzmanību "Godīgas spēles" principiem
  Skolnieku vasaras brīvlaikā „Jaunatnes attīstības biedrība Togosport.com” organizēs divas florbola nometnes 8-16 gadus veciem puišiem un meitenēm, kuri vēlas pilnveidot savu meistarību šajā sporta veidā un kvalitatīvi pavadīt brīvlaiku, Nometnes norisināsies no no 14.-20. jūnijam un 12.-18. jūlijam Vidzemes Olimpiskajā centrā Valmierā un nometnes laikā tiks pievērsta īpaša uzmanība "Godīgas spēles" principiem.
 • Vasarā norisināsies divas Vidzemes florbola akadēmijas nometnes jauniešiem
  Vasarā norisināsies divas Vidzemes florbola akadēmijas nometnes jauniešiem
  Šī gada vasarā „Jaunatnes attīstības biedrība Togosport.com” organizēs divas „Vidzemes florbola akadēmijas” nometnes, kurās bērniem un jauniešiem būs iespēja pilnveidot savu meistarību vienā no visstraujāk augošajām sporta spēlēm – florbolā. Nometnes norisināsies no 14.-20. jūnijam un 12.-18. jūlijam Vidzemes Olimpiskajā centrā Valmierā.
 • Kocēnos nūjas krustos "Latvija U19" un "Rubene"
  Kocēnos nūjas krustos "Latvija U19" un "Rubene"(1)
  Latvijas Florbola čempionāta vīriešu Virslīgā šovakar paredzēta viena spēle Kocēnu sporta namā mājinieku lomā turpinās būt "Latvija U19", kam pretī stāsies neviens cits kā vietējā "Rubene". Maču tiešraidē translēs Sportacentrs.com TV.
 • Pēc mēneša Valmierā – Četru nāciju turnīrs florbolā
  Pēc mēneša Valmierā – Četru nāciju turnīrs florbolā(1)
  No 31.oktobra līdz 2.novembrim Valmierā, Vidzemes Olimpiskajā centrā, norisināsies Četru nāciju turnīrs florbolā – Latvijas, Vācijas, Igaunijas un Dānijas vīriešu izlasēm tā būs pēdējā nopietnā pārbaude pirms pasaules čempionāta, kas no 5. līdz 14.decembrim notiks Zviedrijas pilsētā Gēteborgā.
 • "Pārgauja" turpina "Latvian Open" iesākto, "Valmiera/ViA" - Virslīgas līdere
  "Pārgauja" turpina "Latvian Open" iesākto, "Valmiera/ViA" - Virslīgas līdere(1)
  "Latvian Open 2014" čempione "Pārgauja" savu uzvaru sēriju turpina arī Latvijas Florbola čempionāta vīriešu Virslīgā. Šodien stalbieši viesojās Ulbrokā, kur, nebūdami spēles favorīti, ar 9:7 sagādāja pirmo zaudējumu "Ulbroka/FS Masters" florbolistiem. Izmantojot ulbrokiešu klupienu, par vīriešu Virslīgas līderi kļuvusi FBK "Valmiera/ViA", kas šovakar Liepājā burtiski izrāva divus punktus "Kuršiem" - 9:8 papildlaikā.