Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227), Fid:1200, Did:0, useCase: 0

„Ghetto Alianse” Valmiera sezona atklāta (+rezultāti)

„Ghetto Alianse” Valmiera sezona atklāta (+rezultāti)
"Ghetto Alianse" Valmiera

14.maijā Jāņa Daliņa stadionā notika „Ghetto Alianse” Valmiera grandiozais atklāšanas pasākums. Tajā par čempiona titulu Ghetto Basket Valmiera un Ghetto Floorball Valmiera cīnījās 35 komandas no Valmieras, Kocēniem, Rubenes, Cēsīm, Rīgas, Mazsalacas, Salacgrīvas un citām teritorijām.

Lai padarītu pasākumu vēl interesantāku, atklāšanā dejoja „JVclub Valmiera” meitenes, kā arī dejotāji – puiši, kas ir 8-9 gadus veci, parādīja, uz ko ir spējīgi breikā. Ģitārspēles mīļotājus priecēja ģitāras virtuozs Gints Smukais, bet repa cienītājiem bija iespēja noklausīties kādu no Kosmo hip hop dziesmām. Kad sacensības tuvojās beigām, publiku neiedomājami uzkurināja Valmieras puišu grupa „WhiteShade”, kas lika visiem rokmūzikas piekritējiem (un ne tikai) dziedāt līdzi, dejot mūzikas ritmos un sajūsmā kliegt: „Atkārtot!”. Visa pasākuma laikā skanēja laba un kvalitatīva mūzika, par ko liels paldies jāsaka Dj Tomam Žentiņam. Valdīja ļoti patīkama, draudzīga atmosfēra, un ikviens varēja atrast to, kas iet pie sirds tieši viņam.

„Ghetto Games” Valmiera organizatore Krista Biseniece ar paveikto ir apmierināta: „Domāju, ka esam mazliet uzkarsējuši Jāņa Daliņa stadionu un turpināsim to darīt. Mēs varam būt lepni par saviem jauniešiem! Degsme dalībnieku acīs uz laukuma un skatītāju ovācijas ir tas, kas mūs motivē doties uz priekšu un augt. Apmeklētāju aplausi uzlādē mūs un dod enerģiju. Paldies, Valmiera, tā turpināt!”

14.maija Rezultāti:

Ghetto Basket Valmiera

Grupa līdz 16 gagiem

1. vieta - ''Moči'' (B. Raiļans, M. Markus, V. Liepiņš)
2. vieta - ''ABC'' (R. Kalniņš, E. Zālītis, A. Meisters)
3. vieta - ''Optimus'' (E. Brokāns, N. Doināts, E. Pētersons, D. Āboltiņš)

Grupa 17+

1. vieta - ''Riekstkodis'' (S. Amoliņš, J. Kaufmanis, E. Elksnis, O. Grīnbergs)
2. vieta - ''Botāniķi'' (D. Geks, J. Engers, K. Indrāns)
3. vieta - ''Miša un Boriss'' (A. Vītols, J. Siliņš, Ģ. Logins)

Ghetto Floorball Valmiera

Grupa līdz 16 gadiem

1.vieta - ''Springfildas zēni'' (M. Celms, T. Klapars, D. Zēmelis, M. Ķikuts)
2.vieta - ''Oxdog'' (M. E. Pazāns, R. S. Megi, M. Dumpis)
3. vieta - ''Bullīši'' (T. J. Penka, M. J. Jēkabsons, M. Brīvulis)

Grupa 17+

1. vieta - ''Posantre'' (M. Černovs, A. Mihailovs, G. Titovs)
2. vieta - ''Jumiķis'' (K. Dedumietis, D. Urbanovičs, R. Eglītis, E. Kažmers)
3. vieta - ''Enebur'' (J. Zilberts, L. Lapiņš, N. Ādamsons)

Bet ar to nekas nebeidzas! Jau 21.maijā „Ghetto Alianse” Valmiera laipni aicina ikvienu uz sacensībām ielu basketbolā, kuras būs vēl karstākas, vēl skaļākas un vēl labākas. Reģistrācija sāksies plkst.17.15, bet pasākums – plkst.18.00. Tiekamies!

Liels paldies pasākuma atbalstītājiem Valmieras pilsētas pašvaldībai, „Valmierai nav miera”, Vidzemes Olimpiskajam centram, „Arifex”, Valmieras Jaunatnes centram „Vinda”, Valmieras Jauniešu domei, „Valrek” un „Startcom”. Pateicamies par atbalstu arī mūsu informatīvajiem partneriem.

Informāciju sagatavoja:
Biruta Daņiļeviča
„Ghetto Alianse” Valmiera