Valmieras pašvaldība un Vidzemes Olimpiskais centrs atbalsta pilsētas labākos sportistus

Valmieras pašvaldība un Vidzemes Olimpiskais centrs atbalsta pilsētas labākos sportistus

Viens no Valmieras sporta vienības sportistiem - Oskars Melbārdis
Foto: Edgars Vaivads

Jau vairākus gadus darbojas Valmieras sporta vienība, kurā tiek iekļauti sportisti ar augstvērtīgiem sasniegumiem starptautiskajās sacensībās. Valmieras pilsētas pašvaldība un SIA „Vidzemes Olimpiskais centrs” arī 2014. gadā sniegs finansiālu atbalstu astoņiem sportistiem.

Valmieras sporta vienības mērķis ir sekmēt Valmieras sportistu piedalīšanos valsts nozīmes sacensībās, pasaules un Eiropas čempionātos, Olimpiskajās spēlēs un citās starptautiskās sacensībās, tādējādi popularizējot savas valsts un Valmieras pilsētas tēlu. Starp līdzšinējiem Valmieras sporta vienības sportistiem ir arī divkārtējais Olimpiskais čempions BMX riteņbraukšanā – Māris Štrombergs, kā arī Soču Olimpisko spēļu vicečempions bobslejā – Oskars Melbārdis.

SIA „Vidzemes Olimpiskā centra” valdes priekšsēdētājs Artis Jansons: „Esam lepni, ka mūsu pilsētas sportisti ir spējuši sasniegt pasaulē visaugstākās virsotnes profesionālajā sportā. Ir svarīgi, lai mums Valmierā būtu šādi izcili sportisti, kas rāda piemēru jauniešiem, ka ar mērķtiecību un smagu darbu var sasniegt ļoti daudz.”

Arī 2015. gadā ir plānots atbalstīt Valmieras labākos sportistus, tāpēc sportistiem pieteikums par finansējuma saņemšanu, norādot 2014. gada sasniegumus, jāiesniedz līdz 2014. gada 30. novembrim.

Valmieras sporta vienības sportisti, ko atbalsta SIA „Vidzemes Olimpiskais centrs”:

Npk.SportistsSporta veids
1.Māris ŠtrombergsBMX
2.Edžus TreimanisBMX
3.Rihards VeideBMX
4.Sandra AleksejevaBMX
5.Oskars MelbārdisBobslejs
6.Oskars ĶibermanisBobslejs
7.Mārtiņš OnskulisKalnu slēpošana
8.Uvis KalniņšPeldēšana

Tev jābūt autorizētam,