VALMIERA ACTIVE

VALMIERA ACTIVE

VALMIERA ACTIVE 8.-9.jūnijs

Faili

Jau ziņots, ka no 8.- 9. jūnijam Valmierā , J.Daliņa stadionā norisināsies Prezidenta balvu izcīņa vieglatlētikā. Paralēli šim notikumam šogad pirmo reiz Dīvaliņa pļavā, kā arī pie un pašā stadiona terotorijā norisināsies "VALMIERA ACTIVE", kas sevī ietver dažādas aktivitātes un turnīrus vairākos sporta veidos.

„VALMIERA ACTIVE ” būs paŗstāvēti gan individuālie sporta veidi - vieglatletika, BMX, aerobika u.c.gan arī tradicionālie komandu sporta veidi - futbols, florbols, basketbols un regbijs. Līdztekus jau minētajiem sporta veidiem būs pārtsāvēti arī salīdzinoši mazāk zināmie - beisbols, lakross, frisbijs un velo polo. Jāatzīmē, ka divu dienu garumā ikviens interesents varēs ne tikai vērot kā to dara jau zinoši sportisti, bet arī pats iesaistīties un veikt kādu no elementiem saistībā ar vairumā pārstāvētajiem sporta veidiem.

PIEKTDIEN 8.JŪNIJĀ no plkst 16.00

Lielajā Dīvaliņa pļavā paraugtreniņus aizvadīs lakrosa klubs „Valmieras puikas ”, beisbola klubs „Valmieras Patronas”, ViA Frisbija klubs un regbija klubs „Fēniks”.

Savukārt mazajā pļavā (bijušais hokeja laukums pie J.Daliņa stadiona) atradīsies 1188.lv piepūšamā atrakcija un MINI Prezidenta kausa šķēršļu josla ar vieglatlētikas disciplīnu elementiem , kurā iesaistīties aicināts ikviens mazais valmierietis un pilsētas viesis.

J.Daliņa Stadiona teritorijā uz universālajiem sporta spēļu laukumiem norisināsies „ J.Daliņa stadiona kauss florbolā” U-8 un U-10 vecuma grupām, miniturnīrs futbolā zēniem „ Wolmar mini pitch” ( 2002/2003 dz..g.), kā arī Velo Polo paraugdemonstrējumi.

SESTDIEN 9.JŪNIJĀ no plkst.10:00

J.Daliņa stadionā turpināsies jau minētie turnīri florbolā un futbolā, kā arī notiks "VBSS absolventu turnīrs basketbolā ", kura ietvaros iepriekšējo gadu Valmieras bēŗnu sporta skolas absolventi cīnīsies par VBSS ceļojošo kausu. Jaunums arī būs futbola mini turnīrs sievietēm „Wolmar mini pitch”.

Mazajā pļavā būs uzstādīta skatuve, uz kuras ir paredzēti vairāki bērnu un jauniešu kā sportiskie tā arī muzikālie priekšnesumi. Dažādas nodarbības vadīs „Spēka pasaules”treneri . Savukārt Santa Paegle un Jolanta Dukure iedvesmos nūjotājus un skrējējus darboties Valmieras skriešanas un nūjošanas trasēs. Velo kultūru pārstāvēs Arvis Piziks un "Valmieras Velo vienība", kuru organizētajās aktivitātes varēs iesaistīties lieli un mazi velo mīļi, bet „Liepziedi un rozmarīns” rādīs dažādus ar BMX saistītus paraugdemonstrējumus. Visas dienas garumā darbosies „Vindas” radošās darbnīcas un 1188.lv piepūšamā atrakcija kā arī Mini prezidenta kausa šķēršļu josla.

Lielajā pļavā Regbija attīstības asociācija rīkos LČ 2.kārta Touch regbijā U-15, U-17 jauktajās grupās , beisbola klubs „Valmieras Patronas” aizvadīs draudzības spēli ar „Siguldu”. Tāpat arī lielajā pļavā turpināsies frisbija un lakrosa aktivitātes .

Atgādinām ,ka gan 8. gan 9. jūnijā "Valmiera Active" ietvaros visas aktivitātes būs bez maksas
Plašāka info + 371 29878192

     [+] [-]

, 2012-06-06 12:19, pirms 6 gadiem
Futbols ir tikai ( 2002/2003 dz..g.) vai arī būs nedaudz vecākiem? Kā piemēram līdz 18. gadiem vai tamlīdzīgi?

     [+] [-]

, 2012-06-07 00:32, pirms 6 gadiem
Plašāka info pie WOLMAR MINI PITCH galv. tiesneša + 371 26662916

Tev jābūt autorizētam,