Tuvojas „Sportlat Valmieras maratons 2014”

Tuvojas „Sportlat Valmieras maratons 2014”

Foto: valmieras-maratons.lv

21.septembrī Valmieras centrā tiks dots starts skriešanas seriāla „Skrien Latvija” sestajam posmam „Sportlat Valmieras maratons 2014”. Kā jau katru gadu, arī šogad dalībniekiem tiek piedāvātas dažādas distances: maratons – 42,195 km, pusmaratons – 21,0975 km, NIKE skrējiens – 10 km, tautas skrējiens – 6 km, kā arī SEB bērnu skrējieni dažādām vecuma grupām. Sacensības vienlaicīgi būs arī Latvijas čempionāts maratonā.

Šogad „Sportlat Valmieras maratons” kopš atjaunošanas norisināsies jau 8.reizi, un tajā piedalīsies dalībnieki no tuvākām un tālākām valstīm, piemēram, Igaunijas, Lietuvas, Krievijas, Lielbritānijas un Vācijas. Tāpat dalībnieku vidū būs ne tikai sportiski aktīvie iedzīvotāji, bet arī spēcīgākie Latvijas skrējēji, kuri cīnīsies par Latvijas čempionāta medaļām, kā arī mēģinās pārspēt „Sportlat Valmieras maratona” rekordus.

Skriešanas trases pieaugušajiem ir palikušas nemainīgas, taču ir mainīta vieta sacensību centram un starta/finiša zonai, kā arī bērnu skrējiena distancēm. Līdz šim sacensību centrs atradās pretim Valmieras pilsētas pašvaldības ēkai, taču ar katru gadu pieaugošo dalībnieku skaita dēļ tika pieņemts lēmums mainīt vietu, kur iespējams pulcēties lielākam dalībnieku, līdzjutēju un statītāju skaitam. Sacensību centrs tiks ierīkots laukumā starp Valmieras Kultūras centru un t/c „Valleta”. Savukārt starta/finiša zona būs uz Bastiona ielas, pretim Valmieras Veselības centram.

Dienu pirms sacensībām – 20.septembrī – no plkst.12.00 līdz 20.00 Valmieras Kultūras centrā notiks dalībnieku EXPO, kur iepriekš reģistrējušies dalībnieki varēs saņemt starta numurus un aktuālāko informāciju par pasākuma norisi.

Sacensību programma:

plkst.7.30 – dalībnieku ierašanās, reģistrācija, distances apskate un iesildīšanās (reģistrācija iespējama arī 30 minūtes pirms konkrētās distances starta);
plkst.9.00 – starts maratonam un pusmaratonam;
plkst.13.00 – starts NIKE skrējienam un tautas skrējienam;
plkst.14.30 – starts SEB bērnu skrējieniem;
plkst.15.00 – apbalvošana maratona, pusmaratona, NIKE skrējiena un tautas skrējiena distancēm;
plkst.15.30 – SEB bērnu skrējiena apbalvošana.

Reģistrējoties sacensībām līdz 11.septembrim, dalības maksa maratonam ir 30 EUR, pusmaratonam – 20 EUR, NIKE skrējienam – 15 EUR, tautas skrējienam – 12 EUR, bet bērnu distancēm – 2 EUR. Savukārt periodā no 12. līdz 18.septembrim, dienu pirms un sacensību dienā – dalības maksa būs augstāka.
Uzņēmuma līderi, sarosies un piesaki komandu „Uzņēmumu km”!

Aicinām uzņēmuma kolektīvu izveidot komandu un 21.septembrī piedalīties „Sportlat Valmieras maratonā 2014”. Piedāvājam izvēlēties katram komandas dalībniekam piemērotāko distanci: maratons, pusmaratons, NIKE skrējiens, tautas skrējiens. Savukārt paši mazākie komandu varēs pārstāvēt SEB bērnu skrējienā.

Pieteikumu atsūtot līdz 15.septembrim, komanda iegūs:

sporta T-kreklu komandas šefam;
īpašus dalībnieku numurus (pēc izvēles ar dalībnieka vārdu vai uzņēmuma nosaukumu);
iespēju piedalīties īpašajā komandu cīņā „Uzņēmumu km” (summējas visu komandas dalībnieku veiktie kilometri, uzvarētāju nosaka pēc lielākās kilometru summas).
Komandu cīņas „Uzņēmumu km” uzvarētāji saņems Lielo kausu!

Plašāka informācija par „Sportlat Valmieras maratons 2014”, pieteikšanās kārtību un satiksmes ierobežojumiem pieejama mājaslapā Sportlat Valmieras maratons, bet papildu informāciju par īpašo piedāvājumu komandām var iegūt, zvanot pa tālruni 67291526 vai rakstot e-pastu info@skrienlatvija.lv.

Informāciju sagatavoja:
Elīna Krūkle
Biedrība „Sporta klubs SportLat”

Kurā distancē startēsi "Sportlat Valmieras maratonā 2014"?

  • 2

  • 2

  • 7

  • 5


Tev jābūt autorizētam,