Jaunumi

 • Valmierieši kļūst par 1.līgas čempioniem
  Valmierieši kļūst par 1.līgas čempioniem(1)
  Par Latvijas Telpu futbola asociācijas (LTFA) organizētās 1.līgas čempioni svētdien kļuva “VALMIERA GLASS VIA” vienība, kas turnīra noslēdzošās kārtas centrālajā mačā spraigā cīņā savā laukumā ar rezultātu 3:2 uzveica tiešo konkurenti FC “Nikers”.
 • Upenieks: "Beisbolā pozīciju var piemeklēt cilvēkam ar jebkuriem parametriem"
  Upenieks: "Beisbolā pozīciju var piemeklēt cilvēkam ar jebkuriem parametriem"(9)
  Pirms četriem gadiem Jānis Upenieks kļuva par vienu no visu laiku jaunākajiem Saeimā ievēlētajiem deputātiem. Taču šis fakts nav vienīgais, ar ko var palepoties šobrīd 26 gadus vecais Saeimas Sporta apakškomisijas priekšsēdētājs. Viņš ir pirmais Saeimas deputāts, kurš spēlē beisbolu un ir viens no Latvijas izlases kandidātiem. Par bērnības dienu aizraušanos, kas nav apnikusi vēl šodien, par beisbola fenomenu Amerikā un sporta veida attīstības iespējām tepat, Latvijā. Par to šajā sarunā ar Upenieku, kurš neslēpj, ka viens no viņa mērķiem ir mainīt jauniešu attieksmi pret politiku un Saeimas deputātiem.
 • Edžus Treimanis: "Bez Rubenes trases nebūtu konkurētspējīgs"
  Edžus Treimanis: "Bez Rubenes trases nebūtu konkurētspējīgs"(3)
  Īsi pirms jaunā gada Latvijas Riteņbraukšanas federācija viesojās Valmierā, kur uz lielo sarunu aicināja vienu no planētas tehniskākajiem BMX braucējiem un Pasaules čempionāta ceturtās vietas ieguvēju Edžu Treimani. Lielajā intervijā Edžus plaši stāsta par savu aizvadīto sezonu, mīlestību pret BMX, nākotnes plāniem, komandas nozīmi un daudz ko citu.
 • Piektdien J.Daliņa stadionā norisināsies “Olimpiskā diena”
  Piektdien J.Daliņa stadionā norisināsies “Olimpiskā diena”
  Piektdien 26. septembrī Jāņa Daliņa stadionā plkst. 10:00 ar svinīgajām uzrunām tiks atklāta Olimpiskā diena, kurā aicinātas piedalīties visas Valmieras skolas no 5. līdz 12. klasei. Pasākums tradicionāli sāksies ar kopīgo vingrošanu, bet pēc tam komandas sacentīsies savā starpā dažādās sporta aktivitātēs. Šogad pasākuma moto Latvijā ir “Iepazīsties – mini handbols”.
 • Baltijas airēšanas slaloma virsotnē Kaspars Pakers un Burtnieku novads
  Baltijas airēšanas slaloma virsotnē Kaspars Pakers un Burtnieku novads
  21.septembrī Valmierā aizvadītajā Latvijas Kausa 3.posmā airēšanas slalomā uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena kāpa Kaspars Pakers, Matīss Mežals, Ērika Baranauskaite un Juta Murziņa. Ar uzvaru Latvijas Kausa 3.posmā airēšanas slalomā Kaspars Pakers priekšlaicīgi nodrošina līdera statusu 2014.gada Latvijas Kausa kopvērtējumā.
 • RK "Fēnikss" ceturtdaļfinālu sāk ar graujošu uzvaru
  RK "Fēnikss" ceturtdaļfinālu sāk ar graujošu uzvaru
  "Burtnieki/Fēnikss" svētdien, 14.septembrī Juglā ar 94:3 pārliecinoši apspēlēja "Eži"/LMT-2 komandu Latvijas čempionāta ceturtdaļfināla pirmajā spēlē atstājot pretiniekiem tikai teorētiskas iespējas uzvarēt divu spēļu summā.