Layout: current: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:111, Did:0, useCase: 0
riichy

Video: Vladimirs Kličko pret Deividu Heju, pēc cīņas intervijas. (Intervija angļu valodā)

Viens no visu laiku labākajiem bokseriem Vladimirs Kličko pārliecinoši pēc punktiem vakar vēlu vakarā uzvarēja Deividu Heju.
Īsi pēc cīņas boksa eksperti un sportistu trenneri atdzīst ka Vladimirs ir lielisks čempions un pelnīti uzvarējis.
Ja ilgi pirms cīņas Deivids Hejs centās iebaidīt un noniecināt lielisko Vladimiru Kličko, tad pēc šī zaudējuma Deivids Hejs atdzīst ka Vladimirs Kličko bija labāks un pelnīti uzvarēja, kaut pats Hejs atzīst ka cīņa viņam neesot izdevusies dažādu mikrotraumu dēļ, tai skaitā trīs nedēļas atpakaļ lauztais kājas pirksts esot traucējis viņam cīņas gaitu.
Pēc Lenoksa Lūisa teiktā, Lenokss piemin to ka Deivids Hejs pats neizmantoja sevi visā savā pilnībā un ļāva Vladimiram Kličko kontrolēt visu cīņas gaitu.
Lielisks un aizraujošs boksa mačs.
Vai sagaidīsim revanšu? Patreiz par to netiek runāts publiski, iespējams par to uzzināsim tuvākajā laikā. Bet no mana skatījuma nebūs revanša mača, jo Deivids Hejs skaidri un gaiši sajuta Vladimira nepārspējamo tehnisko un fizisko pusi.
Kā pasaules boksa un sporta eksperti atzīst, šis mačs ieies vēsturē, ar to ka visas prestižākās jostas atrodas abu brāļu rokās.
Par tehniski skaistu un lielisku boksu Vladimira Kličko izpildījumā arī turpmāk!
Lai dzīvo Kličko!
Bravo!