Video: Štrombergs triumfē Eiropas čempionātā (1) 14.07.2014 17:04

Otro gadu pēc kārtas par Eiropas čempionu BMX riteņbraukšanā kļuvis latviešu sportists Māris Štrombergs, kurš aiz sevis otrajā vietā atstāja francūzi Romeinu Meijetu un trešajā vietā nīderlandieti Martijnu Džesperu. Edžus Treimanis finālā ierindojās sestajā vietā.

Video: Lakučs stāsta par VOC attīstību LOK Ģenerālajā asamblejā 15.03.2013 16:26

Piedāvājam video fragmentu no LOK Ģenerālās asamblejas, kurā Valmieras domes deputāts un BMX sporta dzīves virzītājs Ivo Lakučs stāsta par Valmieras un Vidzemes Olimpiskā centra attīstības plāniem.

Video: Veides triumfs un iespaidīgs kritiens Latvijas BMX čempionāta finālā 08.09.2013 11:52

Sestdien Valmieras pievārtē esošajā "SCO Centrs" trasē norisinājās "SMScredit.lv BMX" čempionāta noslēdzošais sestais posms, kas reizē bija arī Latvijas čempionāts vīru elites un junioru grupām. Par valsts čempionu elites grupā aizraujošā cīņā kļuva Rihards Veide, kurš aiz sevis atstāja Edžu Treimani un Kristeru Lejiņu.

Video: Štrombergam triumfs ASV čempionāta posmā 26.05.2014 10:55

Latvijas BMX elites izlases riteņbraucējs Māris Štrombergs izcīnījis uzvaru ASV čempionāta BMX riteņbraukšanā Nešvilas posma pirmās dienas sacensībās. Valmierietis lielajā finālā uzreiz aiz sevis atstāja pagājušā gada pasaules kausa ieguvēju Konoru Fīldu.

Video: Londonas Olimpisko spēļu BMX trase 07.08.2012 14:07

Jau trešdien Londonas Olimpiskajās spēlēs sāksies BMX sacensības, kurās Latviju pārstāvēs trīs Valmieras sportisti -Māris Štrombergs, Edžus Treimanis un Rihards Veide. Dienu pirms sacensībām piedāvājam ieskatīties olimpiskajā BMX trasē. Video:http://www.genesbmx.com/2012-bmx-olympics.html

Video: Treimanis uzvar Štrombergu, Lakučs priecīgs par paveikto Rubenē (2) 07.07.2014 11:35

Pašmāju vadošie elites un junioru BMX riteņbraucēji pirms došanās uz Eiropas un pasaules čempionātiem, sestdien tikās Rubenē, lai cīnītos par godalgām Latvijas čempionātā. "Māra Štrombera aģentūras” superkrosa trasē, kas pamatoti tiek uzskatīta par vienu no aizraujošākajām un grūtākajām pasaulē, šīs bija pirmās oficiālās sacensības.

Video: Olimpiskās BMX komandas goda stenda atklāšana Valmierā 14.01.2013 10:39

Olimpiskā BMX komanda - Māris Štrombergs, Edžus Treimanis, Rihards Veide - un viņu treneris Ivo Lakučs atklāj goda stendu Vidzemes olimpiskajā centrā 2013.gada 11.janvārī. Uzrunas secībā - Jānis Baiks, Valmieras pašvaldības izpilddirektors un VOC pārstāvis; Ivo Lakučs, BMX treneris; Māris Štrombergs, divkārtējais olimpiskais čempions BMX. BK "Valmiera" caur sportisko sadraudzību pasniedz olimpiešiem komandas kreklus ar viņu numuriem. Valmiera=Sports. Video: Epata Studio

Video: Viena diena Māra Štromberga dzīvē ASV 07.01.2014 10:04

Piedāvājam LTV radījuma "Viss notiek" veidoto sižetu par Māri Štrombergu. Eva Ikstena – Strapcāne, apceļojot Ameriku, devās ciemos pie divkārtējā Olimpiskā čempiona BMX Māra Štromberga, lai noskaidrotu, kā savu ikdienu Kalifornijas dienvidos pavada viens no slavenākajiem Latvijas sportistiem.

Video: BMX freestyle kustība Valmierā 21.10.2013 10:58

19 gadīgais valmierietis Ingus Rutulis ir viens no BMX freestyle apvienības Troyka dibinātājiem. Apvienība TroykaCrew ir kļuvusi par vienu no vadošajām ekstrēmo sporta veidu apvienībām Baltijā. Ingum vislielāko gandarījumu sagādā BMX freestyle iepazītie cilvēki un gūtās pozitīvās emocijas. - TROYKACREW - Home
Video: Eduards Ozerinskis un Normuns Krūmiņš

Video: Lietainajā Jelgavas trasē uzvara Treimanim 25.05.2013 23:24

Sestdien Jelgavā norisinājās "SMScredit.lv BMX čempionāta" otrais posms, kurā piedalījās rekordliels dalībnieku skaits ne vien no Latvijas, bet arī Igaunijas, Lietuvas, Baltkrievijas un Krievijas. Piedāvājam video no prestižā Pro Open grupas fināla, kurā uzvaru svinēja Edžus Treimanis, aiz sevis atstājot Kristeru Lejiņu un Kristapu Vekšu.

Video: "SMScredit.lv BMX čempionāta" Madonas posmā triumfē Veide 04.08.2013 13:56

Sestdien Madonā norisinājās "SMScredit.lv BMX čempionāta" ceturtais posms. Prestižajā Pro Open grupā pārliecinošu uzvaru izcīnīja Rihards Veide, kurš aiz sevis atstāja Tomu Mankusu un Klāvu Lisovski.

Video: Lakučs: "Vēlamies nākotnē sarīkot pasaules čempionātu Valmierā" (2) 22.02.2013 09:42

Uz sarunu aicinājām jauno Latvijas BMX izlašu galveno treneri Ivo Lakuču, kurš pastāstīja par sportistu gatavošanos jaunajai sezonai, iecerēto BMX kompleksu Valmierā, divkārtējā olimpiskā čempiona Māra Štrombera mērķiem un daudzām citām interesantām lietām.

Video: Štrombergu sagaida Valmierā 14.08.2012 15:13

Piedāvājam noskatīties divkārtējā olimpiskā čempiona Māra Štromberga sagaidīšanu Valmierā. Video sagatavoja Dāvis Doršs (www.epatastudio.com).

Video: Treimanis izcīna 4. vietu pasaules čempionātā 28.07.2014 11:05

Piedāvājam video no pasaules čempionāta BMX riteņbraukšanā elites grupas finālbrauciena, kurā uzvarēja austrālietis Sems Vilobijs, bet Latvijas izlases braucējs Edžus Treimanis, par spīti kritienam, spēja ātri piecelties un finišēt ceturtajā vietā, kas ir mūsu sportista karjeras lielākais sasniegums. Video: UCI

Video: Treimanis uzvar Rīgas kausa izcīņā BMX 18.08.2014 15:43

Ar Edža Treimaņa uzvaru elites un junioru grupā Mežaparka trasē svētdien noslēdzās Rīgas kausa izcīņa BMX riteņbraukšanā, bet cits Valmierietis Rihards Veide ierindojās 2. vietā. Video: Sportacentrs.com

Video: Štrombergs nepārspēts pasaules kausa BMX superkrosā Vācijas posmā (1) 14.06.2014 22:54

Ar Latvijas BMX sportista Māra Štromberga uzvaru noslēdzies pasaules kausa izcīņas 3. posms BMX superkrosā. Titulētais Štrombergs uzvarēja visos braucienos, arī lielajā finālā. Video resurss: Bmxlivetv.com

Video: Štromberga kritiens PČ pusfinālā... 28.07.2014 14:16

Piedāvājam video no aizvadītās nedēļas nogales Pasaules čempionāta BMX riteņbraukšanā, kur Valmieras divkārtējais Olimpiskais čempions Māris Štrombergs piedzīvoja kritienu pusfinālā. Kritiena iemesls - riteņa riepa neizturēja... Video: UCI

Video: Treimanis 2. virāžā pārsteidz Štrombergu un izcīna uzvaru Mežaparkā (7) 10.06.2013 18:15

Piedāvājam video apskatu no Eiropas BMX čempionāta 10. posma, kas norisinājās Latvijā, Mežaparka BMX trasē. Sacensības izvērtās gana interesantas, kurās beigās triumfēja Edžus Treimanis, aiz sevis atstājot kopvērtējuma uzvarētāju Eiropas čempionātā - Māri Štrombergu.

Video: Veide kļūst par Latvijas čempionu 2013 BMX 10.09.2013 15:48

Sestdien Valmieras pievārtē esošajā "SCO Centrs" trasē norisinājās "SMScredit.lv BMX" čempionāta noslēdzošais sestais posms, kas reizē bija arī Latvijas čempionāts vīru elites un junioru grupām. Par valsts čempionu elites grupā aizraujošā cīņā kļuva Rihards Veide, kurš aiz sevis atstāja Edžu Treimani un Kristeru Lejiņu.

Video: Štrombergs Valmierā: "Tādu sagaidīšanu negaidīju" (20) 14.08.2012 20:25

Pēc grandiozās sagaidīšanas Rīgas lidostā, divkārtējais olimpiskais čempions Māris Štrombergs kopā ar savu komandu sēdās divstāvīgajā autobusā un devās uz savu dzimto pilsētu Valmieru.
Kas vēlajā pirmdienas vakarā notika pa ceļam un ko atbraucēji ieraudzīja pilsētas rātslaukumā, skatieties Vidzemes televīzijas sagatavotajā sižetā.