Foto: Valmierā tiek noskaidrots Latvijas čempions BMX 09.09.2013 15:49

Sestdien Valmieras pievārtē esošajā "SCO Centrs" trasē norisinājās "SMScredit.lv BMX" čempionāta noslēdzošais sestais posms, kas reizē bija arī Latvijas čempionāts vīru elites un junioru grupām. Par valsts čempionu elites grupā aizraujošā cīņā kļuva Rihards Veide, kurš aiz sevis atstāja Edžu Treimani un Kristeru Lejiņu.

Foto: Mežaparka EČ posmā triumfē valmierieši 10.06.2013 10:50

9. jūnijā Mežaparka BMX trasē norisinājās Eiropas čempionāta 10. posms. Elites finālbraucienu lieliski aizvadīja Edžus Treimanis, kurš trasē apdzina jau kopvērtējumā uzvaru ieguvušo Māri Štrombergu, un kļuva par vakara varoni, izcīnot uzvaru. Foto: Madara Rudzīte

Foto: Štrombergs triumfē Eiropas BMX čempionātā 09.06.2013 19:24

Svētdien, 9.jūnijā, Mežaparka trasē notiekošajā Eiropas čempionātā BMX 10.posmā elites klasē vīriešiem uzvaru sīvā konkurencē izcīna Edžus Treimanis, 2.vietu - Māris Štrombergs, kurš tādejādi kļūst par Eiropas BMX čempionu sezonas kopvērtējumā, un 3.vietu – Karloss Alberts Ramiress. Elites klasē sieviešu konkurencē 1.vietu iegūst francūziete Manona Valentino.
Foto: Romualds Vambuts

Foto: Mežaparkā Štrombergs finišē otrais 09.06.2013 01:13

Mežaparkā notiekošajā Eiropas čempionāta 9. posmā BMX riteņbraukšanā otro vietu šodien izcīnīja divkārtējais olimpiskais čempions Māris Štrombergs. Foto: Romāns Kokšarovs, Sporta Avīze/F64 Photo Agency.

Foto: Māris Štrombergs tiekas ar saviem talanta cienītājiem 06.06.2013 18:30

Sporta klubs "Rīgas Favorīts" ceturtdien, 6.jūnijā, laipni aicināja BMX fanus un plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus uz tikšanos ar divkārtējo olimpisko čempionu BMX riteņbraukšanā Māri Štrombergu.
Sarokoties un aprunāties ar sportistu viņa talanta cienītāji un mediju pārstāvji varēja oficiālajā Eiropas BMX čempionāta kafejnīcā "Miit".
Pasākuma laikā Štrombergs iepazīstināja līdzjutējus ar saviem šāgada plāniem un iecerēm BMX jomā.
Pasākuma aktīvākā un jautrākā daļa bija tā dēvētās ruļļu cīņas, kurās Štrombergs iesaistījās kopā ar sanākušajiem viesiem.
Foto: Romualds Vambuts

Foto: Dalībnieku rekordskaits "SMScredit.lv" pirmajā posmā 11.05.2013 22:50

Sestdien, 11. maijā, Mežaparka trasē Rīgā norisinājās „SMScredit.lv BMX čempionāta” pirmais posms, kurā startēja 253 lieli un mazi sportisti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Somijas, Baltkrievijas un Krievijas. Apvienotajā elites un junioru grupā uzvaru svinēja pašreizējais Eiropas čempions Edžus Treimanis sīvā cīņā pārspējot Rihardu Veidi. Piedāvājam foto ieskatu no sacensībām.

Foto: Atklāts Štromberga goda stends 12.01.2013 15:39

Piektdien, 11.janvārī Vidzemes Olimpiskajā centrā tika atklāts divkārtējā Olimpiskā BMX čempiona Māra Štromberga goda stends. Pasākumā piedalījās ne vien Štrombergs, bet arī abi pārējie BMX olimpieši Rihards Veide, Edžus Treimanis, kā arī treneris Ivo Lakučs. Piedāvājam ieskatu no pasākuma. Foto: Jānis Priedītis.

Foto: Treimanis uzvar Baltijas kausa 3. posmā 02.09.2012 11:28

Sestdien, 1. septembrī "Avotu" atpūtas bāzes teritorijā, SCO BMX trasē risinājās Baltijas kausa 3. posms, kur par uzvarētāju Elites grupā kļuva Londonas Olimpisko spēlu dalībnieks - Edžus Treimanis. Foto: Juris Kalniņš

Foto: Mūsu BMX olimpieši tiek sagaidīti Rātslaukumā un BMX slavas zālē 15.08.2012 11:56

Piedāvājam Jura Kalniņa foto galeriju no Valmieras BMX sportistu sagaidīšanas Rātsalukumā un BMX slavas zālē.

Foto: Olimpiskais čempions un viņa komanda sagaidīti Valmierā 14.08.2012 11:10

Pirmdien mājās no Londonas Olimpiskajām spēlēm atgriezās Latvijas BMX komanda ar olimpisko čempionu Māri Štrombergu priekšgalā. Piedāvājam ieskatu kā savus varoņus sagaidīja Valmieras pilsēta (Foto: Valmiera.lv)

Foto: Valmieras BMX sportisti iemēģina Londonas Olimpisko trasi 07.08.2012 17:54

Jau trešdien sāksies olimpiskās BMX sacensības, kurās startēs arī četri Latvijas sportisti -Māris Štrombergs, Edžus Treimanis, Rihards Veide un Sandra Aleksējeva. Piedāvājam ieskatu mūsu braucēju treniņos. Foto: BMX Mania Staff

Foto: Tiek atklāts "BMX abc" 23.07.2012 21:49

Ceturtdien, 19.jūlijā atpūtas kompleksā “Avoti” tika atklāts “BMX abc”, kas instruktora vadībā, pilnā BMX ekipējumā dod iespēju iejusties Olimpiskā BMX sportista lomā. Foto: Juris Kalniņš

Foto: Valmierā aizvadīta "BMX Grand Prix Latvia" otrā posma sacensības 17.06.2012 20:42

Nedēļas nogalē Valmierā pulcējās praktiski visi Latvijas spēcīgākie BMX sportisti, lai aizvadītu Latvijas prestižākā BMX sacensību seriāla "BMX Grand Prix Latvia" otro posmu, kā arī Burtnieku novada kausa izcīņu. Foto: Juris Kalniņš

Foto: Treimanis triumfē Latvijas BMX čempionātā 01.05.2012 14:03

Aizvadītās nedēļas nogalē Rīgā Mežaparka BMX trasē tika aizvadītas Latvijas čempionāts un BMX Grand Prix Latvia pirmais posms. Sacensībās veiksmīgi startēja Valmieras BMX kluba "Tālava" sportisti. Edžus Treimanis elites klasē kļuva par Latvijas čempionu. Piedāvājam ieskatu sacensībās.

Foto: Valdeko kauss un Burtnieku novada kauss BMX OPEN 12.09.2011 10:05

Piedāvājam foto ieskatu no "Valdeko un Burtnieku novada kauss BMX OPEN"sacensībām, kuras 10. septembrī norisinājās sporta un atpūtas kompleksā "Avotos". Foto: Juris Kalniņš

Foto: BMX nedēļas nogale jaunajā superkrosa trasē pie Valmieras (2) 20.07.2011 12:30

Aizvadītajā nedēļas nogalē pie Valmieras SCO Centrs BMX trasē notika sacensības ar visu Latvijas labāko BMX braucēju līdzdalību. Piedāvājam ieskatu no "BMX Latvia Grand Prix" 3. posma, kurā par uzvarētāju kļuva Edžus Treimanis. Foto: Jānis Grīnvalds

Foto: Baltijas stiprākie BMX braucēji pulcējās Valmierā (10) 04.07.2010 20:08

Šajā nedēļas nogalē atpūtas kompleksa “Avoti” BMX velotrasē pie Valmieras notika starptautiska mēroga BMX sacensības ar labāko Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas un Baltkrievijas sportistu piedalīšanos.
Sestdien notika Latvijas 2010.gada BMX meistarsacīkstes, kas ir vienas no visprestižākajām vienas dienas BMX sacensībām Latvijā. Savukārt, svētdien risinājās Baltijas kauss – 1.kārta. Piedāvājam foto ieskatu no šīm sacensībām.
Foto: Romualds Vambuts, Sportacentrs.com