6. un 7. septembrī Valmierā notiks vērienīgas BMX sacensības

6. un 7. septembrī Valmierā notiks vērienīgas BMX sacensības

SCO bmx trase
Foto: sportsvalmiera.lv

Šajā nedēļas nogalē “SCO Centrs BMX Velotrasē” Valmiermuižā notiks vērienīgas BMX sacensības. Sestdien, 6.septembrī sportisti cīnīsies par Valmieras Grand Prix un Valdeko kausu komandām, savukārt svētdien – 7.septembrī tiks dots stars Latvijas riteņbraucēju vienības braucienam BMX, informē Toms Avotiņš.

Sacensības norisināsies Valmieras pievārē esošajā „SCO Centrs” BMX velotrasē, kas ir viena no kvalitatīvākajām ne vien Latvijā, bet arī Baltijā.

6. septembrī “Valmieras grand prix” sacensībās vairāk kā 250 bērnu, jauniešu un arī amatieru grupu sportisti cīnīsies par Valmieras pilsētas pašvaldības dāvātajām balvām. Tikmēr elites un junioru sportistiem, startējot no Olimpiskā starta kalna, šī būs cīņa par vērtīgajām naudas balvām. Paralēli Valmieras grand Prix, sportisti krās punktus, lai cīnītos par 10. Valdeko komandu kausu. Pasākuma dalībniekus gaida īpašs pārsteigums, kas tapis sadarbībā ar "Valmiermuižas alus" darītavas graudu iesala dzērienu "Zelta zirgs". Sacensību sākums pl. 12.00.

7. septembrī pirmo reizi notiks Latvijas riteņbraucēju vienības brauciens BMX, kurās plāno piedalīties vairāk nekā 250 lielu un mazu sportistu no Latvijas un apkārtējām valstīm. Lai stiprinātu kopības sajūtu, sacensību laikā notiks Vienības brauciena kausa izcīņa ģimenēm, kur dalībnieki sacensīties īpašā velo stafetē. Par specbalvām rūpēsies “Blue Sheep” un Ādažu čipsi.

Sacensības nebūtu iespējamas bez Valmieras pilsētas pašvaldības, Burtnieku novada pašvaldības, Latvijas Riteņbraukšanas federācijas, DUS Valdeko un SCO CENTRS atbalsta.

Ieeja sacensībās – bezmakas. Visi laipni aicināti!

Vairāk informācijas: bmxtalava.lv

Tev jābūt autorizētam,