Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource616 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2539, Did:0, useCase: 0

Premjerlīgas analītiskās prognozes: Mančestras "City" iespēja iegūt titulu ir 62% (2) 11.09.2018 12:44

Anglijas Premjerlīga ir viena no bagātākajām un interesantākajām līgām ne tikai futbolā, bet visā pasaules sportā, un tās notikumi saista vairāku desmitu miljonu līdzjutēju uzmanību. Diskusijas par uzvarētājiem, favorītiem, TOP3 komandām un labākajiem vārtu guvējiem noris teju nepārtraukti, un ar īpaša pētījuma palīdzību šīm diskusijām un prognozēm tiek dots arī faktos balstīts atspaids, proti, analītiķu komanda aprēķinājusi visu 20 Premjerlīgas komandu vārtu gūšanas un ielaišanas tendences un, izmantojot šos aprēķinus, veikusi vairākus tūkstošus simulāciju katrai šīs sezonas spēlei, lai noteiktu ticamāko Premjerlīgas kopvērtējuma vietu sadalījumu.

Supersērijas finālā starp Usiku un Gasijevu nokauts netiek prognozēts (5) 20.07.2018 16:22

21. jūlija vakarā pēc Maira Brieža un Brendona Delorjē cīņas Maskavā paredzēts boksa Supersērijas pirmās sezonas noslēgums pirmā smagā svara kategorijā. Finālā sacentīsies ukrainis Oleksandrs Usiks un Krievijas pārstāvis Murats Gasijevs, divi līdz šim nepārspēti bokseri, kuri abi šobrīd var lepoties ar divām pasaules čempiona jostām. Lai arī pirms turnīra sākuma Usikam tika paredzēta lielāka favorīta loma, šobrīd boksa sporta likmes liecina, ka abi tiek uzskatīti teju par identiska līmeņa pretiniekiem un iespēja, ka viens no viņiem uzvarēs ar nokautu, ir visai neliela.