Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:136, Did:0, useCase: 0

Sanantonio "Spurs" pārdos "Stars", pircējs no Lasvegasas

Sanantonio "Spurs" pārdos "Stars", pircējs no Lasvegasas
Četrkārtējā NCAA čempione Moraija Džefersone: divas sezonas Sanantonio
Foto: San Antonio Stars

NBA klubs "San Antonio Spurs" nolēmis pārdot tam piederošo WNBA komandu "Stars" pagaidām neatklātam pircējam, kurš gatavojas pārcelt vienību uz Lasvegasu, oktobra otrās nedēļas nogalē ziņoja ESPN.

Lasvegasā dzīvojošā Malūfu ģimene (Maloof), kurai agrāk piederēja NBA klubi “Houston Rockets” un “Sacramento Kings”, ceturtdien pavēstīja Lasvegasas laikrakstam “Review Journal”, ka nav iesaistīta “Stars” pārdošanā. “Associated Press” piektdien informēja, ka pircējs ir no Lasvegasas.

“University of Nevada Las Vegas” (UNLV) preses pārstāvis pastāstīja “Review Journal”, ka “Thomas&Mack Center” arēna pagaidām nav kļuvusi par WNBA komandas mājām, taču universitāte vienmēr ir gatava izvērtēt jaunas iespējas. Arēnā no 2004. gada notiek NBA vasaras līgas spēles.

Lasvegasā ir četras zāles, kurās varētu spēlēt WNBA komanda – “T-Mobile Arena” (18 000 vietas, tajā notika Floida Meivezera un Konora Makgregora cīņa), “MGM Grand Garden”(16 800 vietas), “Thomas&Mack Center” (19 522 vietas) un “Orleans Arena” (9 500 vietas).

Komandas pārdošanu jāapstiprina NBA un WNBA direktoru padomei. “Pārrunas ar iespējamo “Stars” pircēju turpinās. Kad tās beigsies, sniegsim plašāku informāciju,” teica WNBA preses pārstāve Dina Skokos.

“San Antonio Stars” ir viena no astoņām oriģinālajām WNBA komandām. Sākumā tā atradās Jūtā un bija zināma ar “Starzz” vārdu, bet 2003. gadā pārcēlās uz Teksasas pilsētu Sanantonio. "Stars" 2008. gadā sasniedza WNBA finālu, bet pēdējos trīs gadus komandai ir sliktākā bilance līgā.

“WNBA un “Spurs Sports&Entertainment” veic pārrunas ar pircēju par “San Antonio Stars” iegādi un pārvietošanu,” informēja “Spurs”. “Spurs Sports&Entertainment” īpašnieku, menedžmenta un personāla vārdā esam ļoti pateicīgi brīnišķīgajiem “Stars” faniem, sezonas abonementu īpašniekiem un korporatīvajiem sponsoriem, kuri 15 gadus atbalstīja komandu.”

Komandas ģenerālmenedžeres pienākumus nesen pārņēma Rūta Railija – bijusī centra spēlētāja, kura 2008. gadā "TTT Rīga" sastāvā kļuva par Latvijas čempioni. WNBA draftā viņa ar pirmo numuru izvēlējās NCAA visu laiku rezultatīvāko spēlētāju Kelsiju Plamu (Kelsey Plum).

Desmit no 12 “Stars” spēlētājām pašlaik spēlē ārzemēs, pārsvarā Eiropā. Komandai ir labas izredzes iegūt 2018. gada WNBA drafta pirmo numuru.

Izmantotie resursi:
https://www.reviewjournal.com/sport...
Stars ‘shocked, speechless, angry’ about move -...

Tev jābūt autorizētam,