BK “Vidzemes Augstskola” maina nosaukumu un izveido fārmklubu

BK “Vidzemes Augstskola” maina nosaukumu un izveido fārmklubu

Foto: bkvia.lv

Jaunā 2014./2015. gada sezona sākusies ar ievērojamām izmaiņām basketbola kluba “Vidzemes Augstskola” struktūrā. Komandas nosaukums ir mainīts uz BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass”, kā arī ir izveidots komandas fārmklubs “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” – 2 , kas spēlēs Latvijas Basketbola līgas 3.divīzijā.

Biedrības “BK Vidzemes Augstskola” valde pie šāda lēmuma nonāca augustā, kad sadarbībā ar kluba ģenerālsponsoriem, AS “Valmieras stikla šķiedra” ”, tika panākta vienošanās par komandas nosaukuma maiņu. Klubam šis ir ļoti nozīmīgs atspēriena punkts, kas palīdzēs tā turpmākai darbībai un attīstībai nākotnē.

Būtisks komandas papildinājums ir fārmkluba izveidošana - BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” – 2

Galvenā trenera, Roberta Zeiles, komentārs: “Būtībā, fārmklubs ir izveidots, lai visi spēlētāji varētu attīstīt savu spēļu praksi. Abās komandās ir noteikts spēlētāju sastāvs, taču būs pieci spēlētāji, kas veiks rotāciju gan LBL2, gan LBL3 komandā. Pagājušajā sezonā bija mirkļi, ka sezonas vidū dažiem spēlētājiem nolaižas rokas. Kaut arī spēlētāji trenējas un smagi strādā, viņi sēž malā un netiek spēlēt, jo nevar izkonkurēt ar komandas līderiem. LBL3 visi tiks pie spēļu prakses, un tas ir pats galvenais. ”

Septembrī abas komandas aizvada vairākas pārbaudes spēles pret “Valmiera/VBSS”, Latvijas Universitātes, Cēsu, Limbažu un citām komandām. LBL3 komanda sāks sezonu izbraukumā 1.oktobrī, taču LBL2 komanda uzņems viesus 3.oktobrī Valmieras 5.vidusskolā.

Informāciju sagatavoja:
BK “ViA/Valmiera Glass”
Sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste
Ilze Mote

     [+] [-]

, 2014-09-22 23:32, pirms 3 gadiem
fārmklubu jau jūs izveidojāt lai nebūt studentu līgā jāspēlē,kur būtu studentiem īstie mači

Tev jābūt autorizētam,