Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227), Fid:1200, Did:0, useCase: 0

BK "ViA" pārstāv Vidzemes Augstskolu "SELL games 2014"

BK "ViA" pārstāv Vidzemes Augstskolu "SELL games 2014"
Foto: Klāvs Vasiļjevskis

No 16.-18.maijam Tartu, Igaunijā, norisinājās 30. starptautiskās studentu sporta spēles “SELL games 2014”. Vidzemes Augstskolu basketbola turnīrā pārstāvēja arī BK “ViA” studenti, kas 16 komandu konkurencē izcīnīja 13.vietu, ziņo BK "ViA" sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Mote.

Turnīra pirmajā dienā BK “ViA” aizvadīja trīs spēles pret Latvijas, Igaunijas un Somijas komandām, bet komanda spēja izcīnīt tikai vienu panākumu, apspēlējot Tartu universitāti.

ViA – LLU: 31:54
ViA – Tartu University (EST): 64:36
ViA – Aalto University (FIN): 61:45

“Pirmajā dienā ļoti agri izbraucām no Valmieras un aizvadījām pirmo spēli jau 10:00. Spēli pret LLU sākotnēji aizvadījām diezgan labi, taču vienā brīdī sāka palielināties pretinieku pārsvars. LLU tomēr bija ieradušies Tartu jau dienu iepriekš un bija paspējuši aklimatizēties. Bija grūti spēlēt arī tiesnešu sliktas tiesāšanas dēļ, līdz ar to, bija jācīnās ne tikai ar sevi, rītu, nepierastiem apstākļiem, bet arī tiesnešiem,” Sandis Bukšs, BK “ViA” komandas pārstāvis.

Otrajā dienā notika cīņa par 9.-16.vietu. Zaudējums pirmajā dienas spēlē liedza turpināt cīņu par 9.-12. vietu, taču uzvarētās nākamās spēles komandai ļāva iegūt 13. vietu.

ViA – Velikiye St. Ac. Of. Ph.Ed. and Sports (RUS): 44:48
ViA – Academic Club University of Zilina (SVK): 69:47
ViA – Estonian Academy of Security Sciences: 49:33

“Kopumā, komanda aizvadot turnīru ieguva 13.vietu, kas nav tik labi, kā to sākotnēji vēlējāmies. Mazliet nepaveicās ar grupu, kas bija ļoti spēcīga, šķiet spēcīgākā no visām četrām grupām turnīrā.

Taču runājot par pašu turnīru - ļoti labs pasākums, kas pulcē studentus no vairākām valstīm. Tā ir iespēja ne tikai sacensties vienam pret otru, bet arī satikt citas komandas, atrast jaunus draugus ne tikai savā sporta veidā, bet arī citos. Turnīrs Tartu noorganizēts ļoti augstā līmenī. Katrai komandai bija piešķirts viens brīvprātīgais, kas jebkurā brīdī varēja palīdzēt. Ļoti laba uzņemšana, ēdināšana. Kopumā ļoti labs turnīrs,” pastāstīja Bukšs.

“SELL games 2014” šogad tika organizēts jau 30. reizi. Spēlēs piedalās studenti no vairākām valstīm, kas sacenšas dažādās komandas un individuālās sporta disciplīnās.

Vidzemes Augstskolas komandas sastāvs: S.Bukšs, O.Grīnbergs, J.Kliests, M.Krišāns, N.Lišiks, R.Mihailovs, N.Rikveilis, A. Sanchez Sanchis, J. Pāže.

Ar šo turnīru BK “ViA” oficiāli noslēdz savu 2013./2014. gada sezonu!