Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227), Fid:1200, Did:0, useCase: 0

„BK Valmiera” treneris Melderis un jaunie spēlētāji sekmīgi noslēdz dalību Motiejūna nometnē

„BK Valmiera” treneris Melderis un jaunie spēlētāji sekmīgi noslēdz dalību Motiejūna nometnē
No kreisās: Gatis Melderis, Bogdans Raiļans, Donāts Motiejūns, Edgars Kaufmanis un Mārtiņš Bērziņš

No 23. līdz 28.jūnijam Kauņā norisinājās NBA kluba Hjūstonas „Rockets” spēlētāja Donāta Motiejūna nometne „D-Mo Talant Camp 2014”, kurā piedalījās gan „BK Valmiera” treneris Gatis Melderis, gan arī divi 1999.gadā dzimušie, „BK Valmiera” spēlētāji: 196cm garais vieglais uzbrucējs Bogdans Raiļans un 187cm garais aizsargs Edgars Kaufmanis.

Nometnē, bez Gata Meldera, kā treneri strādāja arī NBA kluba Hjūstonas „Rockets” individuālais treneris Mets Brīzs, bijušais „Lietuvos Rytas” un „Eisbaren Bremerhaven” galvenais treneris Šarūnas Sakalauskas, „Šiauliai” galvenais treneris Ģediminas Petrauskas un citi, savukārt, Raiļans un Kaufmanis spēkus varēja samērot ar labākajiem Lietuvas 1998. un 1999.gadā dzimušajiem spēlētājiem.

Donāta Motiejūna komentārs: „Kopumā nometni aizvadījām ļoti veiksmīgi un man ir prieks, ka šoreiz izgājām arī ārpus Lietuvas robežām, uzaicinot arī divus labākos Latvijas spēlētājus. Biju pozitīvi pārsteigts par Valmieras trenera Gata Meldera darbu nometnē, tādēļ nometnes beigās uzaicināju viņu piedalīties arī nākamā gada nometnē. Viņa darba ētika un darbs individuālajos treniņos bija augstā līmenī un mēs kā organizatori un, jo īpaši jaunie spēlētāji, to ļoti novērtējām.”

„BK Valmiera” ģenerālmenedžera Mārtiņa Bērziņa komentārs: „Vispirms jāsaka paldies Donātam Motiejūnam un viņa parstāvjiem par uzaicinājumu „BK Valmiera” trenerim un spēlētājiem piedalīties „D-Mo” nometnē. Tā bija lieliska pieredze gan trenerim Melderim, strādājot roku rokā ar tādiem treneriem kā Brīzs, Petrauskas, Sakalauskas un Kazlauskas (Lietuvas izlases galvenais treneris Jonas Kazlauskas nometnē vadīja treniņus 26.jūnijā), gan arī jaunajiem spēlētājiem Kaufmanim un Raiļanam. Saņēmu no Motiejūna uzaicinājumu piedalīties arī nakamā gada nometnē, tādēļ nākamgad atkal diviem vai trijiem jaunajiem spēlētājiem būs iespēja progresēt starp labākajiem Lietuvas basketbolistiem.”