Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227), Fid:1200, Did:0, useCase: 0

Divkārtējie VPČ čempioni noliek pilnvaras

Divkārtējie VPČ čempioni noliek pilnvaras
Foto: Artūrs Kaurovs

Otrdien, 29. aprīlī, tika aizvadīta izšķirošā play-off pusfināla cīņa. Tajā uzvaras laurus plūca "Rūjienas" komanda, kas ar rezultātu 74:61 svinēja uzvaru pār "Byko", kas bija pēdējo divu gadu VPČ uzvarētāji.

Spēles rezultātu atklāja "Byko", taču Rūjienas komandai ātri izdevās panākt pretiniekus, izvirzoties vadībā. Lai gan pirmā ceturtdaļa aizritēja punkts punktā, "Rūjienai" izdevās saglabāt vadību mačā ar rezultātu 18:13. Otrajā ceturtdaļā "Rūjiena" neatdeva spēles vadības grožus, tiesa - "Byko" izdevās samazināt rezultāta starpību līdz -2, noslēdzot pirmo puslaiku ar rezultātu 29:27.

Spēles trešajā ceturtdaļā "Rūjiena" izrādīja dzelžainu cīņassparu, kas atspoguļojās ātrā izrāvienā, atstājot "Byko" iedzinējos ar -15. Rezultāts pēc trešās ceturtdaļas – 55:40. Noslēdzošajā ceturtdaļā "Byko" centās atspēlēties un tomēr izglābties, taču "Rūjienas" komandas stabilo pozīciju vairs nebija iespējams sagraut. Spēle noslēdzās ar rezultātu 74:61 par labu Rūjienai.

VPČ`14 finālspēles norisināsies sestdien, 3. maijā - 17:00 spēle par trešo vietu starp „Byko” un „Valmiera/BSS”. 18:30 spēle par pirmo vietu - starp „Rūjienu” un „vssk.lv”.