Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227), Fid:1200, Did:0, useCase: 0

"Togosport.com" sveic florbola prognožu konkursa uzvarētājus

"Togosport.com" sveic florbola prognožu konkursa uzvarētājus
Foto: sportsvalmiera.lv

Florbola prognožu konkursa sadarbības partneris "Togosport.com" vakardien apbalvoja veiksmīgākos spēles dalībniekus - Jāni Jansonu, Lauri Zaicevu un Dairi Brēžu.

Vidzemes Olimpiskais sporta centrs jau otro gadu piedāvā portāla sportsvalmiera.lv apmeklētājiem piedalīties florbola prognožu konkursā. Janvāra pēdējā nedēļā tika noskaidroti pirmās kārtas veiksmīgākie, kas saņēma balvas no sadarbības partnera "Togosports.com".

Kopumā prognožu konkursā atbildes iesniedza 56 dalībnieki. Labākais starp viņiem bija Jānis Jansons, kas sasniedza 41 punkta robežu, bet tuvākie sekotāji - Lauris Zaicevs un Dairis Brēža - atpalika tikai par trīs punktiem.

Visas florbola sezonas garumā ikvienam sporta līdzjutējam būs iespēja prognozēt "Valmiera/ViA" un "Rubenes" komandu gaitas vīriešu un Virslīgas čempionātos, "Valmiera/BSS" sniegumu vīriešu 2. līgas čempionātā, kā arī spēļu rezultātus un konkrētu spēlētāju veikumu Vidzemes atklātajā čempionātā florbolā.

Aicinām arī turpmāk aktīvi piedalīties sportsvalmiera.lv rīkotajā prognožu spēlēs, kā arī pašiem iesaistīties Vidzemes Olimpiskā centra organizētajos pasākumos.