Video: Odiņš stāsta par KHL aizkulisēm un hokeja tiesāšanas filosofiju

Piedāvājam video materiālu ar KHL labāko tiesnesi Eduardu Odiņu. Tiesnesis stāsta par hokeja tiesāšanas filosofiju, tiesnešu darbu ārpus laukuma, kā arī KHL interesantākajām niansēm un situācijām uz ledus.

Vērtējums: +11

  +1 [+] [-]

, 2014-08-26 13:15, pirms 3 gadiem
Pilna versija nav nekur pieejama?

  +1 [+] [-]

, 2014-08-26 13:32, pirms 3 gadiem
Raksts par Odiņa viesošanos Valmierā - Eduards Odiņš novadījis pirmo diskusiju hokeja...

     [+] [-]

, 2014-08-26 14:43, pirms 3 gadiem
Nu šinī rakstā tie komentāri par zemo apmeklētību utml. bija par daudz. Līdz manīm šī informācija nenonāca, tā kā savu mērķauditoriju "reklāma" nesasniedza.. nav ko pārmest par apmeklējumu. Pirmo reizi par šo pasākumu dzirdēju.
Hokeja Blogs rakstīja: Raksts par Odiņa viesošanos Valmierā - http://www.hokejablogs.lv/hokejs/eduards-odins-novadijis-pirmo-diskusiju-hokeja-interesentiem/

     [+] [-]

, 2014-08-26 15:04, pirms 3 gadiem
ghettostar rakstīja: Nu šinī rakstā tie komentāri par zemo apmeklētību utml. bija par daudz. Līdz manīm šī informācija nenonāca, tā kā savu mērķauditoriju "reklāma" nesasniedza.. nav ko pārmest par apmeklējumu. Pirmo reizi par šo pasākumu dzirdēju.
Informācija tika visos vietējos un reģiona medijos publicēta, kā arī visi sociālie tīkli bija pilni. Pietam, VČH hokeja sanāksmē VISIEM komandu pārstāvjiem informācija tika nodota PERSONĪGI.

     [+] [-]

, 2014-08-26 16:36, pirms 3 gadiem
Nekā personīga. Tikai saku, ka līdz manīm info nenonāca. Par tikšanos kā tādu - cepuri nost! Tik jāturpina un sanāks arī pilna konf.zāle! Malači!
VOCsports rakstīja: Informācija tika visos vietējos un reģiona medijos publicēta, kā arī visi sociālie tīkli bija pilni. Pietam, VČH hokeja sanāksmē VISIEM komandu pārstāvjiem informācija tika nodota PERSONĪGI.

Tev jābūt autorizētam,