Veterānu līgas pusfinālā iekļūst "Inflekss" un "Gulbene"

Veterānu līgas pusfinālā iekļūst "Inflekss" un "Gulbene"

"Gulbene" uzvar sērijas favorītus un iekļūst pusfinālā
Foto: Edgars Vaivads

Veterānu līga

Otrdien, 24. martā Vidzemes hokeja čempionāta veterānu līgā tika aizvadītas izšķirošās ceturtdaļfinālu spēles sērijās starp "Inflekss" - "Ledus vilki" un "Gulbene" - "Smiltenes vanagi".

VČH veterānu līgas play-off: "Inflekss" - "Ledus vilki" 1:0 (1:0, 0:0, 0:0), Sērijas rezultāts 3:0

Sērijas pirmajā spēlē "Inflekss" guva panākumu ar 2:0. Otrā spēle iesākās ar vairākiem noraidījumiem abu komandu izpildījumā. Pēc nospēlētām 10 minūtēm, spēlējot mazākumā, pret "Ledus vilki" vārtsargu Martu Kalniņu vienatnē izgāja Ringolts Arnītis, kurš apspēlēja pretinieku vārtsargu un atklāja spēles rezultātu - 1:0. Atlikušajā perioda daļā rezultāts nemainījās un "Inflekss" saglabāja vadību. Otrajā trešdaļā "Ledus vilki" divas reizes nonāca skaitliskajā mazākumā, tomēr vairākumu "Inflekss" hokejistiem neizdevās realizēt un spēles otrajās 15 minūtēs rezultāts nemainījās. Sērijas noslēdzošajā periodā "Ledus vilki" neizdevās atrast caurumu Jāņa Laura "mūrī" un "Inflekss" vārtsargs visā sērijā palika nepārspēts. Arī "Inflekss" vairāk vārtus neguva un spēle noslēdzās ar rezultātu 1:0. Līdz ar to sērijas rezultāts 3:0 un "Inflekss" iekļuva pusfinālā, kur gaida "Cēsis" un "Raunas bruģakmens" sērijas uzvarētāju.

VČH Veterānu līgas play-off: "Smiltenes vanagi" - "Gulbene" 1:2 (1:1, 0:1, 0:0), Sērijas rezultāts 1:4

Sērijas otro spēli "Gulbene" sāka ar divu vārtu pārsvaru, jo pirmajā mačā tika izcīnīta uzvara ar 2:0. Otrajā spēlē pēc nospēlētām četrām minūtēm pēc Raivja Sukša noteikumu pārkāpuma "Smiltenes vanagi" nokļuva mazākumā. "Gulbene" nekavējās izmantot pārsvaru un Arvis Strods atklāja spēles rezultātu - 1:0, panākot sērijā trīs vārtu pārsvaru. Pirmā perioda otrajā pusē "Smiltenes vanagi" izlīdzināja rezultātu. Jānis Zants, raidot ripu Marta Kalniņa vārtos, panāca rezultātu 1:1. Ar šādu rezultātu pirmās 15 minūtes noslēdzās. Otrajā trešdaļā Dzintars Vasiļjevs izdarīja precīzu metienu Ginta Sukša sargātajos vārtos un atguva vadību "Gulbene" hokejistiem 2:1. Noslēdzošajā periodā "Smiltenes vanagi" nespēja gūt vārtus un mačs noslēdzās ar "Gulbene" uzvaru 2:1, bet sērijas summā rezultāts 4:1. Pusfinālā "Gulbene" tiksies ar regulārās sezonas uzvarētājiem VEC.

Veterānu līgas izslēgšanas spēļu zars:

Tev jābūt autorizētam,