"Valmieras FK/BSS" U-12 piedalīsies "LFF Kausa izcīņā" Rēzeknē

"Valmieras FK/BSS" U-12 piedalīsies "LFF Kausa izcīņā" Rēzeknē

"LFF kausa izcīņa", Rēzekne 22.- 24.08.2014

Nedēļas nogalē no 22. - 24.augustam Rēzeknes pilsētas sporta pārvaldes stadionā norisināsies Latvijas Futbola federācijas (LFF) rīkotā kausa izcīņa U-12 vecuma grupā, kurā vienkopus satiksies 2002.gadā dzimušie futbolisti no dažādiem Latvijas futbola klubiem. Vidzemi finālsacensībās pārstāvēs „VJFC Valmieras FK/BSS” jaunieši.

Šajā gadā kopumā "LFF Kausa izcīņas” priekšsacīkstēs ir piedalījušās vairāk kā sešdesmit jauno futbolistu komandas no dažādām Latvijas pilsētām. Savukārt no 22. - 24.augustam Rēzeknē savā starpā sacentīsies labākās divpadsmit U-12 zēnu vecuma komandas, kuras sezonas laikā izcīnījušas tiesības startēt finālsacensībās.

„Valmieras FK” treneri Māris Antons un Ingus Ķirsis atklāj, ka " pēdējo divu nedēļu laikā ar komandu ir gana daudz strādājuši un gatavojušies šim finālam, tagad atliek vien savu meistarību parādīt uz laukuma. Pērn „Valmieras FK/BSS” jaunieši spēja aizcīnīties līdz septītajai vietai 12 finālistu konkurencē. Valmieriešu šīs sezonas minimālais mērķis Rēzeknē ir šo rezultātu atkārtot. Jāatgādina, ka 2002.gadā dzimušajiem spēlētājiem šis ir pēdējais solis „mazajā 8 pret 8 futbolā”, jo ar nākamo gadu šie futbolisti sāk spēlēt klasiskajā formātā 11 pret 11.”

Pirmo spēli "VJFC Valmieras FK/BSS" aizvadīs 22. augustā plkst. 14:00 ar vienu no pagājušā gada medaļniecēm - BFC "Daugavpils" komandu. Skatīt plašāku spēļu kalendāru: ŠEIT

Atbilstoši apstiprinātajam Nolikumam, Latvijas Futbola federācijas Kausa izcīņa futbolā tiek organizēta ar mērķi paaugstināt Latvijas jaunatnes komandu un spēlētāju meistarību, uzlabot spēļu kvalitāti, jaunu komandu izveidošanu un veicināt Latvijas jaunatnes futbola attīstību.

Tev jābūt autorizētam,