"Smiltenes vanagi" nostiprinās VČH 2. līgas līderpozīcijā, "Ledus vilki" uzvar pēcspēles metienos

"Smiltenes vanagi" nostiprinās VČH 2. līgas līderpozīcijā, "Ledus vilki" uzvar pēcspēles metienos

Foto: Edgars Vaivads

VČH 2.līga

Aizvadītajā nedēļas nogalē Vidzemes hokeja čempionāta 2. līgas turnīrā tika aizvadītas divas spēles. Turnīra līdervienība "Smiltenes vanagi" ar 8:2 apspēlēja "Skorpions", savukārt "Ledus vilki" pēcspēles metienos ar 3:2 uzveica "Ciedra A" vienību.

VČH 2. līga: "Skorpions" - "Smiltenes vanagi" 2:8 (0:2, 2:1, 0:5)

Spēles pirmais periods sekmīgās padevās "Smiltenes vanagi" hokejistiem, kuri raidīja divas ripas Jāņa Leiša sargātajos vārtos. "Smiltenes vanagi" sastāvā ar rezultatīviem metieniem izcēlās Dāvids Jakovičs un Kristaps Norkus - 2:0. Otrajā periodā "Skorpions" atbildēja ar diviem precīziem metieniem Ginta Sukša sargātajā mūrī. "Skorpions" rindās atzīmējās Juris Bormanis un Mareks Kaļickis, panākot neizšķirtu - 2:2. Tomēr pusotru minūti pirms otrās trešdaļas noslēguma Jānis Cīrulis atjaunoja vadību "Smiltenes vanagi" vienībai - 3:2. Noslēdzošajā periodā pilnībā dominēja "Smiltenes vanagi" hokejisti. Spēlējot mazākumā, Mārtiņš Seisums panāca divu vārtu pārsvaru "Smiltenes vanagi" komandai - 4:2. Perioda turpinājumā divus vārtus guva Kristaps Leitis un vēl divus vārtus savai komandai pievienoja Toms Pavasars, panākot graujošu pārsvaru "Smiltenes vanagi" vienībai - 8:2. "Skorpions" vienībai vairs neizdevās atbildēt, piedzīvojot pamatīgu zaudējumu.

VČH 2. līga: "Ledus vilki" - "Ciedra A" 3:2 PM (1:1, 1:1, 0:0, 1:0)

Spēlē starp "Ciedra A" un "Ledus vilki" bija nepieciešamas gandrīz 11 minūtes, lai atklātu spēles rezultātu. Ar vārtu guvumu izcēlās Ansis Brūvelis, raidot ripu Gunta Konrāda sargātajos vārtos, Vadībā "Ciedra A" - 1:0. Vēl pirmā perioda laikā "Ledus vilki" paspēja izlīdzināt rezultātu. Normunds Dubults, ar metienu Jāņa Leiša sargātajos vārtos, panāca 1:1. Otrajā periodā komandas vēlreiz apmainījās ar vārtu guvumiem. Vispirms Romāns Naudiņš izvirzīja vadībā "Ciedra A", bet Rihards Bahs izlīdzināja rezultātu - 2:2. Noslēdzošajā periodā neviena no komandām vārtus neguva. Pēcspēles metienu sērijā bija nepieciešamas septiņas metienu kārtas, lai noskaidrotu uzvarētāju. Uzvaras "bullīti" "Ledus vilki" labā guva Rihards Bahs, izraujot uzvaru pēcspēles metienos ar 3:2.

VČH 2. līgas turnīra tabula

VietaKomandaSpēlesPunkti
1.Smiltenes vanagi2867
2.VEC2762
3.Sigulda2660
4.Vijciems2851
5.Skorpions2951
6.Ciedra A2833
7.Ledus vilki2926

  -1 [+] [-]

, 2015-04-21 13:28, pirms 3 gadiem
FANTASTIKA!!!! Šitā jau var piedzīvot ģimenes skandālus!!!
Pieņemsim,ja Ledus Vilku vārtusargs Guntis Kondrāds ģimenei ir apsolījis,ka brauks apciemot radiniekus,vai apsveiks kādu jubilejā,kas notiks?-neviens taču neticēs,ka viņš tiešām kaut kur ir bijis! Šeit taču ir rakstīts,ka viņš sargā vārtus. Kam tad ticēt? Vam tam,kas raksta tiek arī kaut kas maksāts? Tas tiek darīts tikai ķeksīša pēc vai kādam tas ir izdevīgi ? Un jau kuro reizi šitais atkārtojas...

     [+] [-]

, 2015-04-21 14:53, pirms 3 gadiem
litenis rakstīja: FANTASTIKA!!!! Šitā jau var piedzīvot ģimenes skandālus!!!
Pieņemsim,ja Ledus Vilku vārtusargs Guntis Kondrāds ģimenei ir apsolījis,ka brauks apciemot radiniekus,vai apsveiks kādu jubilejā,kas notiks?-neviens taču neticēs,ka viņš tiešām kaut kur ir bijis! Šeit taču ir rakstīts,ka viņš sargā vārtus. Kam tad ticēt? Vam tam,kas raksta tiek arī kaut kas maksāts? Tas tiek darīts tikai ķeksīša pēc vai kādam tas ir izdevīgi ? Un jau kuro reizi šitais atkārtojas...
Mača protokolā "Ledus vilki" ir vārtos ir fiksēts Guntis Konrāds. Par sastāva atbilstību spēlei ir atbildīgs komandas kapteinis. Ja ir kādas neprecizitātes vai problēmas ar pieteiktu/nepieteiktu hokejistu, lūdzu ziņot sacensību vadībai: janis.lauris@voc.lv

     [+] [-]

, 2015-04-21 19:01, pirms 3 gadiem
Ok! Ja komandas kapteinis atbild par pieteikumu- par to komandas kapteinis arī atbild,bet ja tiek rakstīts spēles apraksts,tad kutrš par to atbild? Tik pat labi visus vārtu guvējus un rezultātu maiņas var redzēt protokolā. Priekš kam ,neredzot spēli,jāraksta apraksts,kurš neatbilst īstenībai??? Kam tas vajadzīgs? Neilgu laiku atpakaļ citā spēlē vārtus guva Raunas bruģakmens spēlētājs pēc komandas biedru saspēles-tā bija aprakstīta spēle. Ja ripa pie viņa atlec no pretinieku vārtsarga,tad tā arī vajag uzrakstīt-pēc komandas biedru saspēles,iesaistot tajā arī pretinieku komandas vārtusargu!!! Tas būtu tuvāk īstenībai.

     [+] [-]

, 2015-04-21 21:25, pirms 3 gadiem
Esmu kapteinis Ledus vilkiem, un sastādu protokolu. 110% tika protokolā norādīts Marts Kalniņš, skatīt pielikumu, turklāt ar pretinieku komandu vairākas dienas iepriekš šis jautājums tika saskaņots. Protokolu pirms nodošanas mūsu komandā pārbauda vēl viena persona un šāda kļuda nav iespējama. Ir gadijumi, ka spēlētājiem numurs nav bijis pareizs, bet šoreiz nevajag vainu novelt uz Vilku komandu. Ir gadijumi bijuši vairākas reizes , ka citu komandu online protokolos parādijušies un spēlē cilvēki ,kas skaidri gaiši zinām ka tajā brīdī atrodas teiksim Rīgā.

     [+] [-]

, 2015-04-21 21:33, pirms 3 gadiem
Ir protokolā bijuši kuriozi (pagājušajā gadā ) kad spēlētājs izdarījis 2 metienus bet vārti protokolā gūti 3.

     [+] [-]

, 2015-04-21 23:49, pirms 3 gadiem
Vairākas reizes esmu redzējis gramatiskas kļūdas šāda veida rakstos.Vēlos zināt kurš to raksta.

Tev jābūt autorizētam,