"Cēsis" ar graujošu uzvaru nostiprinās VČH 3. līgas līderpozīcijā

"Cēsis" ar graujošu uzvaru nostiprinās VČH 3. līgas līderpozīcijā

Foto: Edgars Vaivads

VČH 3.līga

Sestdien, 18. aprīlī Vidzemes hokeja čempionāta 3. līgā tika aizvadītas trīs spēles. Turnīra līdervienība "Cēsis" ar 9:0 sagrāva "SCO Centrs", "Wolmar" ar 6:2 apspēlēja "Stingers", bet "Livonija" pēcspēles metienos atņēma punktus "Biko-Logi" hokejistiem.

VČH 3. līga: "SCO Centrs" - "Cēsis" 0:9 (0:3, 0:1, 0:5)

Spēles rezultāts tika atklāts mača sestajā minūtē, kad Sandis Vitte raidīja ripu Marta Kalniņa sargātajos vārtos un izvirzīja "Cēsis" vadībā ar 1:0. Pirmās trešdaļas turpinājumā cēsnieki guva vēl divus vārtus. Dzintara Paipala un Kristera Kalniņa gūtie vārti palielināja "Cēsis" vadību līdz 3:0. Otrajā periodā vienīgos vārtus guva Indulis Kiršteins ieskaitot "Cēsis" rēķinā ceturto ripu. Noslēdzošajā periodā pilnīgi pajuka "SCO Centrs" aizsardzība, kas savos vārtos ļāva ielidot vēl pieciem cēsnieku metieniem. Trešajā trešdaļā ar vārtu guvumiem atzīmējās Dzintars Paipals, Zigmunds Poriņš, Andris Siksnis, bet Kristers Kalniņš guva divus vārtus. "SCO Centrs" tā arī neizdevās pārspēt Ingu Verneru un gūt goda vārtus. Līdz ar to "Cēsis" guva graujošu uzvaru ar 9:0, spēlē kurā ar 3 gūtiem vārtiem izcēlās Kristers Kalniņš.

VČH 3. līga: "Stingers" - "Wolmar" 2:6 (2:2, 0:3, 0:1)

Spēles sestajā minūtē rezultātu atklāja "Stingers" spēlērājs Jānis Kalnietis, izvirzot savu komandu vadībā ar 1:0. "Wolmar" hokejisti atbildēja ar vārtu guvumiem Vjačeslava Ruļova un Gata Kandeļa vāru guvumiem, izvirzot "Wolmar" vadībā ar 2:1, bet Kristaps Libors izlīdzināja rezultātu un spēles pirmās 15 minūtes noslēdzās ar 2:2. Otrais periods izvērtās sekmīgs "Wolmar" hokejistiem, kuri Marta Kalniņa vārtos raidīja trīs ripas. Ar diviem vārtu guvumiem otrajā trešdaļā izcēlās Uldis Zolmanis, bet reizi precīzs bija Edmunds Daršs - 5:2. Noslēzošajā periodā Gints Suksis nosargāja savus vārtus neieņemtus, bet punktu spēlei pielika Vjačeslavs Ruļovs palielinot "Wolmar" pārsvaru līdz 6;2.

VČH 3. līga: "Biko-Logi" - "Livonija" 2:3 PM (0:1, 1:1, 1:0, 0:1)

Spēles rezultātu ātri atklāja "Livonija" hokejisti, kurus, pēc nospēlētām divām minūtēm, vadībā izvirzīja Reiņa Zariņa precīzais metiens - 1:0. Rezultāts nemainījās līdz otrā perioda izskaņai, kad Rolands Lucavs izlīdzināja rezultātu, bet pirms trešdaļas noslēguma Reinis Zariņš atguva vadību "Livonija" vienībai - 2:1. Noslēdzošajā periodā, spēlējot vairākumā, Raimonds Ordons guva vārtus "Biko-Logi" labā un izlīdzināja rezultātu 2:2. Spēles pamatlaikā rezultāts vairs nemainījās. Līdz ar to spēles uzvarētājs bija jānoskaidro pēcspēles metienu sērijā. "Bullīti" realizēja "Livonija" spēlētājs Eduards Petrovs, pārspējot Ingu Birumu, bet "Livonija" vārtu vīrs Ingus Verners palika nepārspēts, atnesot divus punktus savai komandai.

VČH 3. līgas turnīra tabula

VietaKomandaSpēlesPunkti
1.Cēsis2958
2.Raunas bruģakmens3052
3.Biko-Logi2945
4.SCO Centrs3032
5.Wolmar2928
6.Stingers2922
7.Livonija2913

Tev jābūt autorizētam,