"Seda" nostiprinās VČH 1. līgas līderpozīcijā

"Seda" nostiprinās VČH 1. līgas līderpozīcijā

"Seda" uzvaras vārtu autors Aivars Anis (#8)
Foto: Edgars Vaivads

Ceturtdien 19. martā Vidzemes hokeja čempionāta 1. līgas turnīrā "Seda" ar 3:2 uzveica "Inflekss", palielinot pārsvaru pār tuvākajiem sekotājiem.

VČH 1. līga: "Seda" - "Inflekss" 3:2 (1:1, 1:0, 1:1)

Pirmā perioda pirmajā pusē nevienai komandai neizdevās atklāt spēles rezultātu. Mača 11. minūtē uz noraidīto soliņa par klupināšanu tika noraidīts "Seda" aizsargs Aivars Anis. "Inflekss" hokejisti sodīja pretiniekus, izspēlējot kombināciju un realizējot vairākumu. Ar vārtu guvumu izcēlās Raitis Brakšs, panākot 1:0 "Inflekss" labā. Tomēr "Inflekss" vadību nenoturēja un nedaudz vairāk kā minūti pirms trešdaļas noslēguma Enguss Bulmeistars raidīja ripu Dāvja Grīnvalda sargātajos vārtos, izlīdzinot rezultātu - 1:1. Otrajā periodā uz noraidīto soliņa tika nosūtīts "Inflekss" hokejists Jēkabs Ķieģelis. "Seda" nekavējās izmantot skaitlisko vairākumu un Enguss Bulmeistars guva savus otros vārtus spēlē, izvirzot "Seda" vadībā ar 2:1. Ar šādu rezultātu otrā trešdaļa noslēdzās. Trešā perioda sākumā Lauris Žagariņš raidīja ripu Jāņa Leiša sargātajos "Seda" vārtos, izlīdzinot rezultātu 2:2. Mirkli vēlāk Raitis Brakšs par klupināšanu tika nosūtīts uz noraidīto soliņu, taču "Seda" pirmo reiz spēlē neizdevās realizēt vairākumu. Tomēr spēlējot vienādos sastāvos. mazāk kā piecas minūtes līdz mača beigām Aivars Anis ar pecīzu metienu atguva vadību "Seda" hokejistiem - 3:2. Mača izskaņā "Inflekss" centās izlīdzināt rezultātu nomainot vārtsargu pret trešo laukuma spēlētāju, bet tas rezultātu nedeva un "Seda" triumfēja ar rezultātu 3:2.

Līdz ar to "Seda" pēc aizvadītām 14 spēlēm sakrājusi 35 punktus, palielinot pārsvaru pār tuvākajiem sekotājiem "Inflekss", kam 27 punkti 13 nospēlētos mačos. 1. līgas noslēdzošajā pozīcijā atrodas HK "Smiltene'09", kas 15 spēles tikusi vien pie viena punkta.

Tev jābūt autorizētam,