Izveidota īpaša „Valsts prezidenta balvas vieglatlētikā” vēsturiskā izstāde

Izveidota īpaša „Valsts prezidenta balvas vieglatlētikā” vēsturiskā izstāde

Izstāde apskatāma t/c "Valleta" 3.stāvā
Foto: sportsvalmiera.lv

No 15. jūlijā publiskai apskatei ir atklāta īpaša „Valsts Prezidenta balvas vieglatlētikā” 20. jubilejas reizei veltīta izstāde, kura būs apskatāma ikvienam interesentam. Ekspozīcijā izvietoti stendi, kur ir atspoguļoti visi Prezidentu kausu ieguvēji un dažādi interesanti fakti par viņu izcīnītajām uzvarām.

Sacensību organizatori par godu jubilejas mačiem izveidojusi īpašu izstādi, kurā ikviens var iepazīties ar visiem iepriekšējo 19 gadu balvas ieguvējiem, kā arī aplūkot vēsturiskas medaļas, avīžu rakstus, bukletus, diplomus un daudz ko citu.

Izstāde apmeklētājiem pieejami no 15. jūlija Valmierā, TC „Valleta” trešajā stāvā „Valsts prezidenta balvas EXPO” telpā un atradīsies tur līdz pat pirmajai sacensību dienai – piektdienai 18. jūlijam. Sacensību norises laikā, 18. un 19. jūlijā izstādes eksponāti būs aplūkojami Jāņa Daliņa stadiona apkārtnē.

Aicinām ikvienu sporta draugu 18. un 19. jūlijā doties uz Valmieru, kur Jāņa Daliņa stadionā risināsies jau 20. „Valsts Prezidenta balva vieglatlētikā”, kur savā starpā spēkosies Latvijas, Lietuvas un Igaunijas vieglatlētikas izlases.

Tev jābūt autorizētam,