Veterānu līgas play-off sākas ar gulbeniešu uzvaru un neizšķirtu

Veterānu līgas play-off sākas ar gulbeniešu uzvaru un neizšķirtu

"Cēsis" izglābās no trīs vārtu deficīta un noslēdza spēli ar neizšķirtu rezultātu
Foto: Edgars Vaivads

Veterānu līga

Sestdien, 15. martā Vidzemes hokeja čempionātā aizvadītas pirmās play-off turnīra spēles veterānu līgā, kur uzvarētāji tiek noskaidroti divu spēļu summā. "Gulbene" pirmajā spēlē ar 2:0 apspēlēja "Smiltenes vanagi" hokejistus, savukārt spēle starp "Raunas bruģakmens" un "Cēsis" noslēdzās neizšķirti - 4:4.

VČH Veterānu līgas play-off: "Smiltenes vanagi" - "Gulbene" 0:2 (0:1, 0:0, 0:1)

Mačā starp smilteniešiem un gulbeniešiem pirmie vārti tika gūti pēc nospēlētām divām ar pusi minūtēm, kad Dzintars Vasiļjevs pārspēja Gintu Suksi, izvirzot vadībā "Gulbene" komandu - 1:0. Pirmā perioda turpinājumā gulbenieši vairākkārt nonāca skaitliskajā mazākumā, bet "Smiltenes vanagi" nespēja realizēt vairākuma izspēles. Pirmās piecpadsmit minūtes noslēdzās ar rezultātu 1:0. Otrajā periodā rezultāts nemainījās. Noslēdzošajā trešdaļā abas komandas apmainījās noraidījumiem, bet piecas minūtes līdz spēles noslēgumam vairākumu realizēja "Gulbene" - 2:0. Vārtus guva Arvis Strods dubultojot savas komandas pārsvaru. "Smiltenes vanagi" tā arī visa mača gaitā nespēja atrast caurumus Marta Kalniņa vārtu mūrī un "Gulbene" guva panākumu pirmajā play-off spēlē ar 2:0.

VČH Veterānu līgas play-off: "Raunas bruģakmens" - "Cēsis" 4:4 (1:0, 2:1, 1:3)

Spēle starp Raunas un Cēsu komandām iesākās ar vairākiem noraidījumiem, tomēr līdz pirmajiem vārtiem bija jāgaida 14 minūtes, kad Andris Abrāmovs, realizējot skaitlisko vairākumu, raidīja ripu Marta Kalniņa vārtos, kas ļāva "Raunas bruģakmens" hokejistiem pirmo trešdaļu noslēgt vadībā ar 1:0. Otrā perioda sākumā Reinholds Rimša guva vārtus "Cēsis" labā, izlīdzinot rezultātu - 1:1. "Raunas bruģakmens" atbildēja ar Edvīna Skrastiņa un Jāņa Kligina vārtu guvumiem, kas noslēdza otro trešdaļu ar 3:1 vadību Raunas vienībai. Noslēdzošā perioda ievadā Andis Āboliņš guva ceturtos vārtus "Raunas bruģakmens" komandai, nostādot pretiniekus iedzinējos ar trīs vārtu starpību - 4:1. Tomēr "Cēsis" sarežģītajā situācijā nepadevās un metās atspēlēties. Vispirms Roberts Krūmiņš samazināja cēsnieku deficītu līdz diviem vārtiem. Mazāk kā trīs minūtes līdz spēles noslēgumam Armīns Birstiņš samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet pusotru minūti pirms spēles noslēguma Indulis Kiršteins raidīja ceturto ripu Mārtiņa Onskuļa vārtos, izlīdzinot mača rezultātu - 4:4. Tā kā uzvarētājs tiek noskaidrots divu spēļu summā, šī spēle varēja noslēgties ar neizšķirtu rezultātu. Līdz ar to otrās spēles uzvarētāj komanda uzvarēs visā sērija,

Tev jābūt autorizētam,