Bērni sajūsmā spēlēt ar Ernestu Gulbi

Bērni sajūsmā spēlēt ar Ernestu Gulbi

Ernests Gulbis un Miķelis Lībietis kopā ar nākotnes tenisa zvaigznēm
Foto: Jānis Priedītis

Ceturtdienas vakarā Valmierā ieradās Ernests Gulbis, kurš gatavojoties Deivisa kausa spēlēm aizvadīja pirmo treniņu ar savu dubūltspēles partneri Miķeli Lībieti.. Pēc tā Ernests uzspēlēja ar bērniem, kuri tenisā trenējas Valmierā un citos reģionos.

Ernests Gulbis pārī ar Miķeli Lībieti sestdien aizvadīs dubultspēli pret Austrijas pāri Aleksandru Peju un Filipu Osvaldu. Ceturtdien pēc treniņa ar savu partneri Gulbis veltīja savu laiku, lai uzspēlētu ar mazajiem tenisistiem un turnīra bumbiņu bērniem. Uzspēlēt ar vienu no Pasaules vadošajiem tenisistiem bija īpašs notikums un savu sajūsmu par to neslēpa bērni, kuri izmantoja šo iespēju.

Vienpadsmit gadus vecā Aleksandra Daniela Krauja tenisā trenējas divus gadus. Viņai vislabāk padodas sitiens no kreisās puses. Meitene atklāja, ka spēlējot ar Latvijas vadošo tenisistu bijis sajūsminoši: "Spēlēt ar Ernestu Gulbi bija sajūsminoši, kaut kas jauns. Ernests ļoti daudz trenējas un viņam ir labs fiziskais, tāpēc viņš ir tik labs."Sešus gadus vecais Rūdolfs Andersons stāsta, ka viņam vislabāk patīk spēlēt ar oranžajām tenisa bumbiņām. Spēlējot ar tām zēnam izdodas sitiens no kreisās puses. Rūdolfs sācis trenēties pirms diviem gadiem un spēlēt ar slaveno tenisistu bijis interesanti: "Ar Ernestu spēlēt bija ļoti labi. Es dažreiz televīzotā skatos kā viņš spēlē, bet visvairāk es skatos futbolu. Ja daudz trenēšos un būšu labs spēlētājs, tad varēšu ar Ernestu vēl uzspēlēt, bet līdz Džokovičam vēl tālu."Deviņgadīgais Markuss Dumpis tenisu spēlē divus mēnešus. Puisis par savu spēcīgāko elementu tenisā uzskata sitienu no labās puses. Markuss trenējās arī florbolā, bet teniss viņam patīk, jo tā ir individuāla spēle. "Forši spēlēt ar Ernestu Gulbi. Man patīk, ka tenisā var spēlēt individuāli, nevis komandā. Var pierādīt pats savas spējas."


Pilna FOTOGALERIJA

Tev jābūt autorizētam,