VEC apspēlē "Ledus vilki" hokejistus un uzvar veterānu līgas regulārajā sezonā

VEC apspēlē "Ledus vilki" hokejistus un uzvar veterānu līgas regulārajā sezonā

Foto: Edgars Vaivads

Veterānu līga

Trešdien, 11. martā Vidzemes hokeja čempionāta veterānu līgas spēlē VEC ar 8:3 apspēlēja "Ledus vilki" vienību un nodrošināja uzvaru pamatturnīrā.

VČH veterānu līga: "Ledus vilki" - VEC 3:8 (0:0, 2:5, 1:3)

Spēles pirmajās 15 minūtēs nevienai no komandām neizdevās atklāt mača rezultātu. VEC vārtu vīrs Jānis Bikiņš un "Ledus vilki" vārtsargs Guntis Konrads savus vārtus atstāja neieņemtus - 0:0. Otrajā trešdaļā atvērās abu komandu uzbrukums. Pirmais pie vārtu guvuma tika VEC hokejists Raimonds Ģēģeris, izvirzot savu komandu vadībā ar 1:0. Brīdi vēlāk ar vārtu guvumiem pievienojās Māris Liepiņš un Didzis Roķis panākot jau 3:0 VEC labā. Tomēr "Ledus vilki" nepadevās un Agris Vilims ar Ivaru Balodi sadeldēja rezultāta starpību līdz minimumam 2:3. "Ledus vilki" hokejistiem neveicās otrās trešdaļas izskaņā, kad Marks Cepeļevs un Uldis Dancis atjaunoja trīs vārtu starpību VEC vienībai - 5:3. Trešās trešdaļas sākumā Marks Cepaļevs guva divus vārtus, panākot VEC graujošu pārsvaru 7:2. Pie tā VEC neapstājās Raimondam Ģēģerim ar precīzu metienu izdevās vēl vairāk palielināt starpību. Mača pēdējās sekundēs Māris Krūklītis samazināj "Ledus vilki" deficītu par vieniem vārtiem, bet tas netraucēja VEC gūt pārliecinošu uzvaru ar 8:3.

Līdz ar to VEC savā regulārās sezonas pēdējā spēlē izcīnīja 3 punktus un ar viena punkta pārsvaru apsteidz "Inflekss", izcīnot pirmo vietu veterānu līgas turnīra regulārajā sezonā. Izslēgšanas spēles VČH veterānu līgā sāksies jau svētdien, 15. martā.
Veterānu līgas regulārās sezonas noslēdzošā spēle norisināsies piektdien, 13. martā starp "Ledus vilki" un "Raunas bruģakmens".

Tev jābūt autorizētam,