VČH: "Inflekss" izcīna uzvaru veterānos, "Cēsis" gūst panākumu 3. līgā

VČH: "Inflekss" izcīna uzvaru veterānos, "Cēsis" gūst panākumu 3. līgā

Foto: Edgars Vaivads

Otrdien, 10. martā Vidzemes hokeja čempionātā tika aizvadītas divas spēles. Veterānu turnīrā ar 4:0 "Inflekss" apspēlēja "Smiltenes vanagi" hokejistus, savukārt 3. līgā "Cēsis" ar 5:1 uzveica "Raunas bruģakmens" komandu.

VČH veterānu līga: "Smiltenes vanagi" - "Inflekss" 0:4 (0:1, 0:2, 0:1)

Šajā mačā "Smiltenes vanagi" vārtos stājās Gints Suksis, bet "Inflekss" vienības vārtus sargāja Jānis Lauris. Mača rezultātu atklājošie vārti tika gūti spēles 12. minūtē, kad Ervīns Grencis iededza uz rezultāta tablo pirmo vārtu guvumu "Inflekss" komandai - 1:0. Otrajā trešdaļā ilgu laiku rezultāts turējās nemainīgs, bet "Smiltenes vanagi" hokejistiem nonākot iedzinējos Ringolds Arnītis realizēja skaitlisko vairākumu panākot "Inflekss" 2:0 pārsvaru. Nepagāja ilgs laiks, kad Edmunds Daršs ar precīzu metienu panāca jau 3:0 pārsvaru "Inflekss" vienībai. Noslēdzošajā trešdaļā Ģirts Kaimiņš palielināja savas komandas pārsvaru līdz 4:0. "Smiltenes vanagi" hokejistiem tā arī neizdevās šajā spēlē pārspēt Jāni Lauri un "Inflekss" guva panākumu ar 4:0.

VČH 3. līga: "Raunas bruģakmens" - "Cēsis" 1:5 (0:1, 1:3, 0:1)

3. līgas spēlē vārtos "Raunas bruģakmens" vienībai stājās Mārtiņš Onskulis, bet "Cēsis" vārtus sargāja Ingus Verners. Spēles 3. minūtē un 33. sekundē, spēlējot mazākumā, pretuzbrukumā izrāvās Lauris Tauriņš, kurš atklāja spēles rezultātu - 1:0 vadībā "Cēsis". Līdz perioda noslēguma komandas apmainījās ar noraidījumiem, bet rezultāts nemainījās. Otrās trešdaļas sākumā Matīss Kļaviņš ar precīzu metienu atklāja "Raunas bruģakmens" vārtu rēķinu, izlīdzinot rezultātu 1:1. Tomēr atlikušajā perioda daļā dominēja "Cēsis", kuras labā ar vārtu guvumu izcēlās Rinalds Audzišs un divreiz precīzs bija Kristers Kalniņš. "Cēsis" atguva vadību un palielināja to līdz 4:1. Noslēdzošajā periodā Didzis Dālmanis ar individuālu darbību apspēlēja Mārtiņu Onskuli, panākot 5:1 un nodrošinot "Cēsis" komandas kārtējo uzvaru 3. līgā.
Pēc šīs spēles "Cēsis" saglabā līderpozīciju 3. līgas turnīrā, bet "Raunas bruģakmens" vēl jo projām atrodas otrajā vietā.

Tev jābūt autorizētam,