Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227), Fid:1200, Did:0, useCase: 0

Sākusies pieteikšanās "Vidzemes florbola vasaras līgai"

VOCsports
VOCsports

Šovasar no jūnija līdz augustam atkal notiks kārtējā vasaras florbola līga, kas norisināsies Jāņa Daliņa stadiona ārā laukumā. Komandas var pieteikties līdz 15. jūnijam.

Šajā gadā vasaras līga florbolā piedzīvos jau savu sesto sezonu. Turnīru „Vidzemes vasaras līga 2015”, kā jau ierasts, organizē SIA „Vidzemes Olimpiskais centrs” sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību un J.Daliņa stadionu. Pieteikties sacensībām var galvenajam tiesnesim Mārim Rozenbaham. E-pasts: rozenbahs@gmail.com, kontakttālrunis: 29379837.

Komandas

Vidzemes Vasaras līgā 2015 visas komandas spēlē vienā grupā, bet tām ir ierobežojums, ka vienā komandā drīkst būt pieteikti 3 spēlētāji, kuri ir, vai ir bijuši, pieteikti Latvijas florbola virslīgai, vai citu valstu augstākajās līgās, pēdējā divās sezonās. Pārējiem spēlētājiem ierobežojumu nav. Vārtsargiem ierobežojumu nav. Katra komanda turnīram var pieteikt ne vairāk kā 15 spēlētājus un 2 komandas pārstāvjus. Turnīram pieteiktais spēlētājs drīkst spēlēt tikai vienā komandā.

Sacensību formāts

Spēles notiek pēc Starptautiskās Florbola federācijas (IFF) florbola spēles noteikumiem. Spēles tiesā viens vai divi laukuma tiesneši un viens tiesnesis sekretariāts. Spēle norisinās 5 pret 5 (4 laukuma spēlētāji un vārtsargs). Lai uzsāktu spēli, uz laukuma ir jābūt vismaz 5 spēlētājiem (4 laukuma spēlētāji un vārtsargs) no komandas. Spēles laiks ir 2 x 20 minūtes (tīrais laiks) ar 3 minūšu starplaiku starp periodiem.

Tiks atļauta piespēle ar kāju

Apbalvošana

Florbola turnīra „VIDZEMES VASARAS LĪGA 2015” tiek apbalvotas pirmās trīs vietas izcīnījušās komandas, kuras saņem kausus un medaļas.

Vairāk informāciju meklēt sacensību nolikumā.