Valmieras jaunie futbolisti ieņem 4. vietu Latvijas čempionātā

Valmieras jaunie futbolisti ieņem 4. vietu Latvijas čempionātā

"Valmieras FK/BSS" U-11 futbolsisti

Valmierā Jāņa Daliņa stadionā no 5.-7. septembrim norisinājās Latvijas Futbola Federācijas kausa izcīņa 8:8 futbolā U-11 vecuma zēniem. „Valmieras FK/BSS” futbolisti iekļuva Latvijas četru labāko komandu pulkā, bet uzvaru guva Daugavpils „BFC Daugava-1”.

Turnīrā piedalījās 12 komandas, kuras bija izcīnījušas tiesības startēt sacensībās, pārvarot savu reģionālo turnīru priekšsacīkstes. Kopumā U-11 vecumā priekšsacīkstēs piedalījās vairāk kā piecdesmit komandas. Finālsacensībās Valmierā piedalījās komandas no Rīgas, Daugavpils, Liepājas, Tukuma, Olaines, Madonas un Valmieras.

Pirmajās divās dienās tika izspēlēts grupu turnīrs, kurā katra komanda aizvadīja piecas spēles, noskaidrojot labākās komandas, kas vēlāk cīnījās par Latvijas kausu. Grupu turnīrs noslēdzās ar saspringtu spēli starp „Valmieras FK/BSS” un „BFC Daugava-1”, kurā neizšķirts ar rezultātu 1:1 deva valmieriešiem iespēju iekļūt grupas divu labāko komandu starpā nu nodrošināt vietu labāko četriniekā.

Sacensību noslēguma dienā par 1.-4. vietu cīnījās „Valmieras FK/BSS”, „BFC Daugava-1”, „FK Liepāja/LSSS” un „FS Metta”. Pirmo spēli pret liepājniekiem mājinieki iesāka veiksmīgi, izvirzoties vadībā ar 2:0, tomēr pārsvaru noturēt neizdevās un spēle noslēdzās neizšķirti 2:2. Neskatoties uz izlaisto izdevību uzveikt „vēju pilsētas” pārstāvjus, valmierieši saglabāja cerības uzvarēt turnīrā. Turnīra noslēdzošajā spēlē „FS Metta” lika jaunajiem Valmieras futbolistiem piekāpties ar rezultātu 0:3, līdz ar to paliekot uzreiz aiz godalgoto pjedestāla.

Latvijas Futbola Federācijas kausu izcīnīja „BFC Daugava-1”, otro vietu ieņēma „FK Liepāja/LSSS”, bet trešie „FS Metta” futbolisti. Līdz ar to „Valmieras FK/BSS” otro gadu pēc kārtas ieņēma ceturto vietu.

LFF kausa izcīņa

VKomanda
1.BFC Daugava-1
2.FK Liepāja/LSSS
3.FS Metta
4.Valmieras FK/BSS

Tev jābūt autorizētam,