Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227), Fid:1200, Did:0, useCase: 0

"Rubene" un "Valmiera/ViA" nespēlē, prognozes - atceltas

"Rubene" un "Valmiera/ViA" nespēlē, prognozes - atceltas
Foto: floorball.lv

Aizvadītajā nedēļas nogalē bija plānotas trīs vīriešu Virslīgas spēles florbolā ar "Rubenes" un FBK "Valmiera/ViA" dalību, taču neviena no tām netika aizvadīta. Šī iemesla dēļ prognožu spēles rezultāti par iepriekšējo nedēļu netiek ņemti vērtā.

Kocēnu sporta namā karantīna

Ņemot vērā to, ka vairāki florbola komandas "Rubenes" spēlētāji saslimuši ar infekcijas slimību, mediķi pieņēmuši lēmumu Kocēnu sporta namā noteikt karantīnu. Lai izsargātos no iespējamās infekcijas izplatīšanās arī citās komandās, Latvijas Florbola savienība atcēla šonedēļ Kocēnos paredzētās spēles, nenotika arī Liepājā paredzētais mačs starp "Kuršiem" un "Rubeni".

Valmieras pretinieki neierodas uz spēli

Citā spēlē bija plānots nūjas krustot mājiniekiem "Valmiera/ViA" un Ķekavas "Bulldogs". Viesi uz spēli neieradās, tāpēc valmierieši ieguva tehnisko uzvaru ar 5:0 un aizvadīja treniņspēli savā starpā.

Tā kā netika aizvadīta neviena no trim plānotajām spēlēm, turklāt spēļu nebija arī Vidzemes florbola čempionātā, tad šīs kārtas rezultāti netiek ņemti vērtā, taču konkurss turpināsies jau nākošajā nedēļā.

Izmantotie resursi: floorball.lv