Noslēgusies otrā Piedzīvojumu virpulī 2013 vasaras nometne

Noslēgusies otrā Piedzīvojumu virpulī 2013 vasaras nometne

Dalībnieki nometnes noslēdzošajā dienā

No 22.-26. jūlijam J.Daliņa stadionā norisinājās jau otrā "Piedzīvojumu virpulī 2013" vasaras nometne. Nometnes interaktīvās un radošās nodarbības šoreiz bija saistītas ar Āzijas un Austrālijas kalnu tēmu, savukārt praktiskajās aktivitātēs bērniem un jauniešiem kā jau ierasts, bija iespēja iegūt ieskatu vairākos gan individuālos, gan arī komandu sporta veidos.

Otrajā Piedzīvojumu virpuļa 2013 nometnē piedalījās 30 zēni un meitenes, kuri J.Daliņa stadionā un tā apkārtnē aizvadīja piecas radošas, un sportiski aktīvas dienas. Nometnes dalībniekus ik dienu apmeklēja kāds viesis, kā arī pašiem jauniešiem bija iespēja izmantot VOC piedāvātās aktivitātes gan universālajos sporta spēļu laukumos- teniss, florbols, futbols, basketbols, spīdmintons u.c., gan arī apmeklēt SPortA rehabilitācijas centra peldbaseinu un klinšu sienu.

Nometnes norisē tās dalībniekiem radās arī unikāla iespēja vērot hokeja kluba Rīgas "Dinamo" treniņus. Pēc noslēdzošā treniņa J.Daliņa stadionā komandas spēlētāji sniedza arī autogrāfus.

Šī gada nometņu norises jaunums bija riteņu pasāža, kurā bērni izmantoja riteņus, skrejriteņus, skrituļslidas u.c., kā arī VOC sniegtā iespēja visiem dalībniekiem kopā ar vecākiem nometnes noslēgumā apmeklēt jauno Gaujas stāvo krastu sajūtu parku.

Kā norāda nometņu aktivitāšu vadītāji, tad nometņu mērķis ir vecināt bērnu un jauniešu vispusīgu attīstību, kā arī sekmēt lietderīgu brīvā laika pavadīšanu vasaras brīvlaikā.

Šajā vasarā kopumā norisināsies trīs „Piedzīvojumu virpuļa 2013 ” vasaras nometnes.

Fotogalerija ŠEIT

Tev jābūt autorizētam,